Basket v pohybu

Oslavy 13.výročí OC Futurum Ostrava

Oslav 13.výročí OC Futurum se zúčastnili i naši malí basketbalisté pod vedením Marka Stuchlého. Na fotografie z akce se podívejte zde

Advent plný andělů 

Přehled všech fotek z akce najdete zde :

http://nhbasket.rajce.idnes.cz/Advent_plny_andelu/ 


Autogramiáda ve Všeobecné zdravotní pojišťovně 2009

Po veleúspěšné první podpisové akci se uskutečnila 3.12.2009 na půdě ostravské pobočky Všeobecné zdravotní pojišťovny 2.autogramiáda basketbalistů BK NH Ostrava, kteří si jako hlavní hvězdu pozvali ostravskou zpěvačku Věru Špinarovou.

Fotogalerii z této akce prohlížejte zde 

Vánoční nadílka na ŽŠ Gen.Píky


 
Těsně před Vánocemi byli hráči BK NH Ostrava navštívit ZŠ Gen.Píky na Fifejdách. Petr Bohačík, Marcus Arnold a Artur Mielczarek rozdali podpisy, fotky a sladkosti parklane dětem prvních a druhých tříd. V příjemné vánoční atmosféře se kladly dotazy, zjišťovalo se, kdo kolik váží, jak často hráči trénují a jak tráví Vánoce. Žáci dokonce nabízeli své domácí cukroví. Celou akci podpořil Mgr. Jan Veselý, ředitel školy.

Celou fotogalerii najdete zde
 
První autogramiáda ve VZP Ostrava Dnes si hráči udělali čas na své nejmenší a nejvěrnější fanoušky. Společně se slavnostním otevřením VZP na Sokolské ulici v centru města se konala také autogramiáda hráčů BK NH Ostrava. Podpis mohly děti získat od nového rozehrávače Shawana Robinsona, Marcuse Arnolda, Mike Mitchella a kapitána Marka Mužíka nebo Petra Bohačíka. Celou akci provázel známý moderátor Aleš Juchelka. Přítomná byla také Česká televize. Rozdávaly se dárečky, reklamní předměty a sladkosti. Za svými hvězdami přišlo také mnoho korejských dětí a Dětský domov Dukovany. Úsměv na jejich tváři byl všem organizátorů m i hráčům vekou odměnou.

Všechny snímky z vydařené podpisové akce najdete zde
 
Představení nové Škody Superb


 
Další akcí bylo pozvání na slavnostní představení nové Škody Superb společnosti Auto Heller během autosalónu WEVI.
 
Sportovci dětěm
 
Basketbalová utkání ostravského klubu pravidelně navštěvují děti z Dětského domova na ulici Bukovanského ve Slezské Ostravě.
 
Návštěva ve Fakultní nemocnici v Ostravě-PoruběPoslední březnový den navštívilo šest ostravských košíkářů kliniku dětského lékařství Fakultní nemocnice Ostrava-Poruba. Basketbalisté si popovídali s několika pacienty z oddělení větších dětí a poté zamířili na hematologické oddělení, kde předali dárky a sladkosti malým dětem, které se nemohly do klubové herny dostavit.
 
Fotogalerii z naší návštěvy naleznete zde

Aktuální utkání

NH Basket Ostrava
vs.
Pardubice
BK Armex Děčín
BK NH Ostrava
Místo ARMEX Sportcentrum, Děčín 1, Maroldova 2
Datum24.09.2016
Čas 18:00

Předchozí utkání

NH Basket Ostrava
vs.
Pardubice
BK NH Ostrava
USK Praha
68
:
66
Místo hala Tatran
Datum02.04.2016
Čas 18:00

TABULKA NBL

Zobrazit statistiky