16. 12. 2017

Review: BK Opava: NH Ostrava: 111:78 (25:19,47:44,75:58)

Kolo: 13.

Datum: 16. 12. 2017

Dnes nás čekalo regionální derby s Opavou.  Ta si drží v tabulce 2. místo s bilancí 9:3. V dnešním zápase jsme s favoritem zápasu drželi skoro 30 minut krok. Hráli jsme dobře v obraně a i v útoku to nebylo špatné. První poločas se bodově povedl Woodsovi, který stihl 14 bodů. Domácí se dlouho nemohli dostat do své typické rychlé agresivní hry podpořené volnými střelami z perimetru.

Naneštěstí pro nás se do ní dostali ve druhém poločase, kdy svůj náskok dokázali navýšit na 13-15 bodů, dostali se do herní pohody a následně to z jejich strany byl koncert.  Kouč domácích pak následně mohl protočit 11 hráčů, kteří si v poslední periodě zastříleli a nasázeli nám přes 100 bodů.

I druhý vzájemný zápas v této sezóně jsme tedy prohráli a opět jsme dostali přes 100 bodů. A to není zrovna dobrá vizitka. Je proto důležité se opět vrátit k té hře, která nás zdobila v minulém měsíci.  Poslední zápas v roce 2017 nás čeká 28.12, kdy přivítáme Pardubice.  Začínáme v tradičním čase a budeme rádi, když nás podpoříte v hojném počtu.