V pondělí je na programu TV utkání v Brně.

20. 1. 2017

Preview: MMCITÉ Brno – NH Ostrava

Datum: 23.1.2017

Čas: 20:15

V pondělním televizním zápase se utkáme s Brnem. S ním máme letos bilanci 1:1. V lize jsme s nimi doma smolně prohráli trojkou v poslední vteřině. V prosincovém pohárovém utkání jsme to ale byli my, kdo se radoval.

K zápasu jedeme s odhodláním konečně prorazit smolnou sérii porážek a chceme se opět radovat z výhry. Klíč k úspěchu bude jednoduchý. Hrát koncentrovaně celých 40 minut a pozorně bránit.

Celek z našeho druhého hlavního města se opírá o hru svého ústředního rozehrávače Wara, který se do týmu vrátil poté, co měl doma ve Státech rodinné problémy. Dále najdeme v týmu zajímavé hráče typu Křemena, Mikuliče či Zachrly.

Náš celek naposledy hrál utkání s mistrovským Nymburkem. A jasného favorita utkání jsme trápili 30 minut. Ba co víc, třetí periodu jsme vyhráli 30:18! Při čemž zejména americká legie v našich barvách předvedla, že souhra je čím dál tím lepší. Nový playmaker Canada se blýskl 14 body.

Michal Medvecký k zápasu říká: „Poslední zápas s Nymburkem nám dokázal, že pokud budeme hrát 100% koncetrovaní od začátku až do konce,tak jako ve 3. čtvrtině proti nim, kdy jsme se dokázali dostat z 15 bodového manka skoro na remízu, můžeme pomýšlet na vítězství, stále vice se sehráváme a každý trénink jsme lepší a lepší. Proto věřím, že přivezeme výhru a budeme se krok po kroku posouvat výše.“