Ve středu nás čeká první domácí zápas s Opavou.

Přidáno 25.09.2016, přidal Václav Mrkvica, přečteno 571x

Ve středu je tu regionální derby!

Preview NH Ostrava – BK Opava

Datum: 28.9. 2016

Čas: 17:30

Místo: Hala Tatran, Cingrova 10.

Kolo: 2

 

Vzájemná bilance: https://goo.gl/w1ASXQ

 

 

 

Po prvním zápase letošní sezóny, který jsme prohráli 89:76 s Děčínem je dnes na programu první domácí zápas. A hned je tu derby! Na Tatran přijede Opava.

Celek kouče Petr Czudka před touto sezónou posílil mladý rozehrávač Radovan Kouřil a odešli Radim Kramný a Jan Lyčka.

Nyní si představíme náš nový tým. Ten před sezónou opustili Garreth Kerr a Adam Číž. Oba shodně zamířili do Kolína. Místo nich přišel z USK ligou ostřílený Admir Alič, z Nového Jičína duo Jan Kelar a Zdeněk Jakubů a pak trio zahraničních posil: Max Guercy, Sterling Smith a Isaac Sevlie.  Z opor loňského kádru zůstali Vojta Bratčenkov a náš nový kapitán Petr Bohačík. Tým pak doplňují mladíci, kteří jsou již více zkušení, a například Daniel Klímek už v loňské sezóně ukázal, že bude platným hráčem.  Také nás reprezentoval na ME U20 ve Finsku.

První domácí zápas odehrajeme již 28. září v tradičním čase, kdy přivítáme Opavu a tak prosíme všechny naše fanoušky , ať dorazí v čemkoliv BÍLÉM. Vytvoříme tak výbornou atmosféru.

 

Hráč Dan Klímek k utkání říká: "Očekává se klasické slezské derby, kde budou rozhodovat maličkosti. Proto budeme rádi za každého našeho fanouška na prvním domácím zápase sezóny!"

TVCOM : https://goo.gl/FLVsDI

FB:  https://goo.gl/L2GoK1

Livestats: https://goo.gl/CEDoke

Video pozvánka: https://goo.gl/z4j3C3

 

#OVAvsOPA