V 6. kole nadstavby jsme se radovali my!

21. 3. 2018

Preview: MMCITÉ Brno: NH Ostrava 75:76 (15:11, 24:29,45:52,68:68)

Kolo: 6. Kolo skupiny A2

Datum, čas: 21.3.2018,20:00

Dnes čekal ostravský tým zápas na palubovce Brna. To doma podává celkem obstojné výsledky a tak byla k vidění velmi zajímavá podívaná. Do zápasu měli lepší vstup domácí a rychle vedli 11:4. Hosté se dokázali rychle vzpamatovat a do konce prvního poločasu se dostali do vedení o 5 bodů. Svůj mírný náskok následně navyšovali a drželi si vedení. To jim vydrželi až do čtvrté periody.  V té se po neúspěšných TH Woodse domácí nadechli k trháku a šli přes svého soka. Naštěstí hosté mají v týmu Malcolma Canadu, který střelou v posledních vteřinách srovnal stav na 68:68 a šlo se do prodloužení.

Vstup do prodloužení měli lepší domácí a dostali se do mírného vedení. Nicméně hosté mají v týmu schopné hráče, kteří se jen tak nevzdají a díky mohutnému finiši dua Stojačič – Blagojevič nakonec strhli vítězství na svoji stranu v poměru 76:75.

Nejlepším střelcem ostravského celku byl s 17 body Malcolm Canada. Dále se velmi střelecky činili Stojačič s Blagojevičem a Woodsem (všichni po 15). Za zmínku stojí opět velice povedený a bojovný výkon Adama Cholevy.

Nyní čeká ostravský celek zápas na domácí palubovce proti Kolínu. Začínáme v 17:30 a tento zápas bude mít charitativní podtext.  Celý klub se aktivně zapojí do projektu  „Každý koš pomáhá“ a v sobotním zápase se budou vybírat finance pro potřebné.  Zapojit se můžete i vy a to posláním zprávy ve tvaru DMS SPORTBEZBARIER 30 na číslo 87 777. Cena jedné DMS je 30 Kč, příjemce obdrží 29 Kč.

Body hostů: 17 Canada, Stojačič, Woods a Blagojevič po 15 , Bohačík 10, Medvecký 3, Choleva 1