Zápas s nováčkem jsme zvládli na výbornou.

Připisujeme si další výhru na své konto.

ČÍST DÁLE

5. 11. 2018

Zuby nehty se drželi hradečtí hosté i na parketu ostravského Tatranu. Přežili i odskok domácích na přelomu poločasů na 60-46, o který se postarali Stanojevič, Bažant a Zaharijevic. Sokoli vzápětí během minuty a půl udeřili čtyřmi trojkami v řadě na 60-58, jenže NH zanedlouho založila na další nápor na 77-62. Nováček tu při řadě ztrát zcela vyprahl v útoku a za posledních 5 minut třetího dějství stihl pouhé 4 body. A tím byl zápas ze strany domácích efektivně ukončen.

NH za třetí výhrou v řadě (97-83), jež týmu zajistila už dělení se o pátou pozici, tlačilo hned šest dvojciferných střelců, na čele s Boggsem (23), Petrem Bohačíkem (17+9 doskoků, 5 asistencí), Nickem Smithem (17, trojky 8/5) a Stanojevičem (11+10 asistencí). Za nadále bezvítězné hosty se velkolepě zviditelnil Sedmák (23+16 doskoků), dále se prosadili i Rikalo (17+7 asistencí) a Pandula (16). NH doslova řádila z trojkoviště (29/15 – 23/8), k tomu přidala i převahu z brejků (29-17) a minimum ztrát (6-10).