Ligová tabulka

Vysvětlivky: OZ - Odehrané zápasy, VZ - Vyhrané zápasy, PZ - Prohrané zápasy, VB - Vstřelené body, IB - Inkasované body

Pozice Tým OZ VZ PZ VB IB Body
1ČEZ Basketball Nymburk222202293158244
2BK JIP Pardubice221661932167838
3BK Opava221571883171137
4BK ARMEX Děčín221391784178635
5DEKSTONE Tuři Svitavy2212101807174934
6BK Olomoucko2211111904198933
7SLUNETA Ústí nad Labem2211111735175233
8BC GEOSAN Kolín2210121780185132
9USK Praha229131620174031
10mmcité+ Brno226161573181628
11NH Ostrava226161757202528
12Basket Fio banka Jindřichův Hradec221211746213523

Odebírejte novinky

z basketbalového světa BK NH OSTRAVA