Ligová tabulka

Vysvětlivky: OZ - Odehrané zápasy, VZ - Vyhrané zápasy, PZ - Prohrané zápasy, VB - Vstřelené body, IB - Inkasované body

Pozice Tým OZ VZ PZ VB IB Body
1ČEZ Basketball Nymburk11110117476222
2BK Opava1293105595121
3BK JIP Pardubice118394383519
4DEKSTONE Tuři Svitavy127597093319
5BK ARMEX Děčín127598098719
6BK Olomoucko12661021103018
7USK Praha125788998017
8NH Ostrava12571003110417
9SLUNETA Ústí nad Labem115688393516
10BC GEOSAN Kolín114786889915
11mmcité+ Brno1239886101515
12Basket Fio banka Jindřichův Hradec12012939118012

Odebírejte novinky

z basketbalového světa BK NH OSTRAVA