Ligová tabulka

Vysvětlivky: OZ - Odehrané zápasy, VZ - Vyhrané zápasy, PZ - Prohrané zápasy, VB - Vstřelené body, IB - Inkasované body

Pozice Tým OZ VZ PZ VB IB Body
1ČEZ Basketball Nymburk222112083147643
2BK JIP Pardubice221841888168440
3BK ARMEX Děčín221571671166037
4USK Praha2212101562156134
5BK Opava2212101785167534
6BC GEOSAN Kolín2211111813185233
7SLUNETA Ústí nad Labem229131721180631
8Orli Prostějov228141752186030
9DEKSTONE Tuři Svitavy227151607168929
10BK Lions Jindřichův Hradec227151729194229
11NH Ostrava226161625178528
12mmcité Brno226161664191028

Odebírejte novinky

z basketbalového světa BK NH OSTRAVA