Máme 5. výhru v sezóně.

6. 1. 2021

Review: NH Ostrava vs BK Armex Děčín 88:81 (17:26,39:46, 62:67)

Datum: 6.1.2021

Dnes do ostravské haly Tatran přijel silný Děčín.. Tým trenéra Grepla má ve svém středu momentálně 3. nejlepšího střelce ligy Šišku, který si také dnes počínal velmi znamenitě. Svůj tým skoro 35 minut držel ve vedení, ale závěr zápasu se mu již tolik nepovedl.

Domácí měli velmi vlažný vstup do zápasu a za první periodu dostali 27 bodů. Po příchodu z kabin začli hrát přeci jen precizněji a svého soka začali více stahovat. Nakonec díky výrazně lepší obraně zápas v posledních minutách otočili a zapisují si již 5. výhru v sezóně.

Zápas se velmi podařil zejména podkošovým hráčům v domácím dresu. Zane Waterman společně s kapitánem Petrem Bohačíkem doručili své letošní standarty (18 a 15 bodů) a pozadu nezůstal ani Dominik Heinzl, který dnes zaznamenal 14 bodů a to mu i jedna střela zpoza oblouku nebyla přiznána za přešlap.

U hostů byl nejlepším střelcem s 20 body Kroutil.

Body Ostravy: 18 Waterman, 17 Alleyn, 15 Bohačík, 14 Heinzl, 13 Pumprla, 6 Svoboda, Havlík 3, 2 Šmíd

Body Děčína: 20 Kroutil, 14 Šiška, Grunt a Pomikálek po 13, Kotásek 8, 7 Žikla, 4 Mach, 2 Houška