10. 2. 2017

Preview: NH Ostrava : BK Lions Jindřichův Hradec

Kolo: 1. kolo skupiny A2

Datum: 11.2.2017, 17:30

V prvním zápase nadstavby se utkáme s týmem z Jindřichova Hradce. S ním jsme hráli nedávno a porazili jsme ho jasně 102:82.

Naši diváci se dočkali nejen první stovky v této sezóně, ale také viděli famózní představení našich hráčů především z perimetru. Trefili jsme 18 trojek! V poločase jsme atakovali hranici 60 bodů. A to je číslo, které vidíme spíše na konci utkání a ne v poločase!

Po změně stran jsme trochu zpanikařili a přestali hrát týmově. Naštěstí jsme si opět pomohli střelbou za 3 body, která nás uklidnila a v poslední periodě zápase jsme zápas dovedli do vítězného konce. Velký pozor si musíme dát na Brookse, který nás ve druhém poločase velmi zlobil.

Dalšími oporami týmu kouče Karla Forejta jsou pak Canty, Šoula, Tawiah a Zuzák.

Náš tým před tímto zápasem odehrál poslední zápas základní části na Folimance, kde padnul 81:70. Naším nejlepším střelcem byl Sterling Smith, který nasbíral 13 bodů.

Do zápasu s JH nastoupí i nová akvizice, Svetozar Popovič.

Zopakujeme proti JH kanonádu jako v posledním vzájemném zápase? Odpověď najdete, když nás v sobotu dojdete podpořit.  Začínáme v tradičním čase.

Jan Koloničný: " V sobotu přijede JH, se kterým máme bilanci 1:1. Doma si věříme a půjdeme si pro výhru. Přijďte nás podpořit!