V poháru končíme před branami Final 8.

Odveta vyzněla jasně pro Brno.

28. 1. 2021

Domácí Brňané od začátku nenechali nikoho na pochybách, kdo že bude pátým účastníkem FINAL 8. Po třech minutách se ze stavu 9-8 společným úsilím veteránů i těch nejmladších odrazili i díky několika ztrátám soupeře do trháku 21-10, když v této sekvenci kraloval několika zakončeními 17letý dlouhán Ondřej Husták. Jeho na doskoku vládnoucí tým tu v součtu s prvním zápasem vedl už o 29 bodů a na této hladině udržel svůj náskok i v poločase (47-34), kde měl na kontě 22 bodů zpod koše.

Ve třetí čtvrtině domácí (bez Nehyby), kteří minimálně využili své opory, svůj náskok ještě rozšířili a zvítězili 98-62, taženi 18letým Bálintem (15), 17letým Ondřejem Hustákem (13+7 doskoků) a americkým křídlem Blakem (13). Za NH (bez Nábělka, Štěpána Svobody) odpovídali Heinzl (16+7 doskoků), Šmíd (15) a Radek Pumprla (11). Brno mělo převahu zpod koše (46-22), z trojek (11-6), na doskoku (40-27), z brejků (26-13) i z druhých šancí (18-5).