Famózním druhým poločasem k další výhře!

10. 3. 2018

Review: NH Ostrava : Sluneta Ústí nad Labem 86:81 (18-21, 15-29, 19-16,34-15)

Kolo: 3. kolo skupiny A2

Datum, čas: 10.3.2018, 17:30

Dnes jsme v naší hale přivítali Slunetu Ústí nad Labem. Ta drží prozatím v tabulce skupiny A2 7. místo.  Navíc v posledním utkání doma porazili USK Praha, takže přijeli v dobrém rozpoložení.

Začátek zápasu byl z naší strany velmi nervózní a neustále jsme dotahovali. Druhá perioda byla velice malátná a hosté si vybudovali pohodlný náskok. V poločase vedli 50:33. Ani nástup do druhého poločasu nenasvědčoval, že by diváci mohli v naší hale vidět nějaké drama. Rozdíl postupně narostl až na 20 bodů. V tu dobu by si na naše vítězství, které by nás opět posunulo k příčkám zaručující play off, jen málokdo.

Jenže náš tým v letošní sezóně jen tak něco nevzdává a začal pořádně bojovat. Milič Blagojevič se chytl z trojkové vzdálenosti, následně se k němu přidal i Stanojevič a hosté se dostali do křeče. Jejich náskok se nám podařilo stáhnout a následně i jít přes svého soka. V závěru jsme naše velmi cenné vítězství potvrdili několika trestnými hody.  Vítězství je to naprosto zasloužené, hráči zejména ve druhém poločase přitvrdili v obraně a soupeř na to nedokázal reagovat. Do tabulky si tak připisujeme další výhru! Nyní nás čekají 3 zápasy venku. Ten první odehrajeme již ve středu, kdy od 18 hodin nastoupíme v JH. Sledovat tento zápas můžete na TVCOM.

Body domácích: 21 Stanojevič, 18 Stojačič, 17 Blagojevič, 13 Woods, 6 Canada,4 Bohačík, 4 Klímek, 3 Medvecký

Body hostů: 24 Singletary, 22 Robinson, Šteffel a Pecka po 10, Votroubek 6, Šotnar 5, Svejcar a Šmíd po 2

Doskoky: 40:32