V sobotu jsme vybojovali druhou venkovní výhru v této sezóně.

4. 3. 2018

Review: Geosan Kolín: NH Ostrava 80:87 (20:15, 42:39, 61:61)

Kolo: 2. kolo skupiny A2

Datum, čas: 3.3.2018 17:45

První březnovou sobotu jsme zavítali do Polabí a utkali se s Kolínem.  Ti v domácím prostředí jsou dosti nevyzpitatelným soupeřem, což ukázali také v sobotním utkáním. To bylo velmi vyrovnané a žádný celek si nevypracoval velký náskok. Náš tým měl výborný vstup a vedli jsme 8:0, ale rázem jsme byli ve ztrátě 5 bodů. V poločase jsme ztráceli jen 3 body. Bodově nás táhli především Srbové a Woods.

Ve druhém poločase se hra příliš nezměnila, stále se hrál vyrovnaný basketbal a rozhodovala až koncovka. A v té jsme se nakonec radovali my! Díky přesným trefám Michala Medveckého jsme zápas v závěru zápasu překlopili na svoji stranu a vezeme si velmi cenné dva body v poměru 87:80! Naším nejlepším střelcem byl s 19 body Woods.

Skupinu A2 jsme tedy rozjeli parádně a jsme jen 2 výhry od příček zaručující vyřazovací boje.  Další zápas odehrajeme v sobotu, kdy hostíme od 17:30 Slunetu Ústí nad Labem.