21. 10. 2018

Review: BK Armex Děčín: NH Ostrava 106:78 (23:23, 32:12, 21:17, 29:26)

Kolo: 5

Datum: 20.10.2018

V 5.kole KNBL se svěřenci trenéra Dušana Medveckého představili na palubovce Děčína.  Ten po dvou venkovních porážkou konečně zabral a ostravský tým porazil vysokým rozdílem v poměru 106:78. O výsledku rozhodla především druhá perioda, kdy hosty domácí přehráli svou typickou hrou na kterou obrana hostí nebyla schopna reagovat. V poločase svítilo na tabuli skóre 50:35. Po poločase domácí pokračovali dál v laufu a navyšovali svůj náskok. Závěr zápasu se pak už jen dohrával a domácí si připsali na své konto již 3. výhru v této sezoně.  Hosté naopak stále čekají na výhru číslo 2. Nejlepším střelcem hostů byl s 20 body Alleyn.

Další zápas nás čeká v sobotu, kdy před domácími fanoušky přivítáme ústeckou Slunetu. Začínáme v tradičním čase.