Ze Svitav se vracíme s velkou porážkou.

Svitavy si připisují snadné vítězství.

19. 12. 2020

Až zásadně oslabená Nová huť (bez Petra Bohačíka, Nábělka, Radka Pumprly) dala Turům šanci na po čase poklidný domácí zápas. Bujnoch a spol. hned v první čtvrtině zaútočili zpod koše a při ostravském nevyužívání druhých šancí vyskočili už po 10 minutách do trháku 25-15, což pro ně bylo po mnoha dosavadních utkáních novum. V úvodu druhého dějství domácí z útočných doskoků sázeli body zpod koše i z oblouku a po 100 sekundách této čtvrtiny se od stavu 37-15 utkání už jen dohrávalo.

Svitavy (bez Prolety) za obří výhrou 94-62 nejvíc táhli Bujnoch (19), Matěj Svoboda (16+11 doskoků) a Slezák (10). Za hosty se prosadili Waterman (19+10 doskoků), Alleyn (12+6 asistencí), Týml (12). Domácím patřily body zpod koše (52-36), trojky (9-4) a také doskoky (49-38).