Zítra přijede mistr z Nymburka.

Přidáno 19.10.2021, přidal Václav Mrkvica, přečteno 250x

Zítra nás čeká nejtěžší zkouška.

Preview: NH Ostrava vs ERA Basketball Nymburk

Kolo:15

Datum: 20.10.2021

 

Ve středu přijede do ostravské haly Tatran mistrovský Nymburk. V rámci předehrávaného 15. kola se domácí tým utká s naprostým hegemonem soutěže. 

Ten kromě nejvyšší tuzemské soutěže hraje také Ligu mistrů, kde se mu v posledním zápase povedlo porazit Soluň 84:83 střelou s klaksonem.

Nyní si blíže můžeme rozebrat zítřejšího soupeře.

 

Z tábora soupeře:

Několikanásobný mistr z Nymburka před touto sezónou opět výrazně posílil svůj tým. Do týmu z Polabí přišlo  pár zajímavých jmen. Za zmínku stojí jistě zmínit 214 cm vysokého pivota Gorjoka Gaka, jenž svým původem a také výkony udivuje celou soutěž. Tento Australan si umí pod koši zjednat respekt. 

Dále v týmu kouče Sekuliče najdeme Hardinga, jenž rozhodl nedávný zápas svého týmu v Lize mistrů na půdě Soluně, kdy si vzal na svá bedra střelu s klaksonem a vytěžil tak výhru pro svůj tým 84:83. 

Z českých hráčů pak nemůžeme zapomenout na matadora ligy Petra Bendu či reprezentanty Hrubana a Kováře. V létě pak z Olomoucka přišel František Váňa.  První vzájemný zápas dnešních soupeřů dopadl výrazně lépe pro Nymburk, který ho bez větších obtíží vyhrál 115:59. NH nastoupila k zápasu bez svých největších opor. Svého nejlepšího střelce měla v 12ti bodovém Radukicovi. 

 

Saša Jankovič před zápasem: "Ve středu nás čeká souboj proti několikanásobnému mistru z Nymburka. Od našeho týmu očekávám, že na hřišti nechá odevzdá  srdce, energii a bojovnost a takovýto zápas si užijí. Chci pozvat naše fanoušky, ať přijdou povzbudit naše hráče proti nejlepšímu týmu ligy."

 

TVCOM: https://bit.ly/tvcomnhnym

#tojebasketbal

#NHvsNYM

 

Nejčtenější články

přidáno 12.12.2017, přečteno 5514x

Milič Blagojevič v Kooperativa Faktor 1on1 Challenge!

přidáno 27.11.2016, přečteno 5328x

Seznamte se novou posilou! Přicházi Kevin Mays.

přidáno 01.05.2018, přečteno 5256x

Basketbalisté NH Ostrava již podruhé mistry republiky !

přidáno 20.10.2016, přečteno 4659x

Seznamte se s novou posilou! Přichází Deshawn Painter.

přidáno 23.11.2016, přečteno 4341x

Ukončení spolupráce s Isaacem Sevliem.