Zpátky na vítězné vlně!

14. 4. 2018

Review: NH Ostrava vs Basket Fiobanka Jindřichův Hradec 96:87 (19:18, 49:38, 71:53)

Kolo: 2. kolo skupiny play out

Datum: 14. 4. 2018, 17:30

Dnes se v ostravské hale Tatran odehrálo další kolo skupiny play out. Dnes ostravský tým přivítal JH. A od začátku na něm bylo vidět, že nechce tento zápas jen tak odehrát. Měl větší chuť se porvat o vítězství a tak k tomu také přistupoval.

Pod výbornou taktovkou Milana Stanojeviče se rychle ujal vedení, které si po celý zápas udržoval.V zápase bylo vidět i několik pohledných akcí dua Stanojevič – Woods, který tím jen dokázal, že jeho2. místo v Kooperativa Faktoru,není náhodné.

Do zápasu zasáhli všichni hráči včetně našich odchovanců.Více jak 25 minut odehrál Štěpán Svoboda a Daniel Klímek odehrál ještě o 3 minuty více. A na hřišti byl velmi cítit. Výborně bránil a několikrát se mu povedlo ukrást míč hostům při jejich rozehrávce.

Když se vedení domácího týmu rozrostlo na dostatečný rozdíl, vypustil kouč Medvecký na hřiště i dorostence v podobě Robina Hoblíka a Kevina Týmla.

Hosty bodově držel pouze Bašta, který opět nasbíral 5 trojkových pokusů během krátké doby. Kromě něj však nikdo výraznější v týmu hostí nebyl.

Ve středu nás čeká poslední domácí zápas v této sezóně, kdy v tradičním čase přivítáme USK Praha.

Robin Hoblík po svém debutu: " Poznal jsem, jak tvrdá je hra v této soutěži , párkrát jsem si sáhnul na míč a beru to jako zkušenost a motivaci. Doufám, že nastanou další příležitosti. "“

Kevin Týml po svém debutu:    "Nastoupit v 16 letech do nejvyšší soutěže je super pocit. Jsem za to moc rád."

Body domácích: 30 Stanojevič, 24 Bohačík, 18 Woods, Klímek 10, Blagojevič 8, Svoboda 6

Body hostů: 18 Petric, 15 Bašta, 14 Fait, 11 Upchurch, Zuzák, Rhymes a Stegbauer po 8, Dlugoš 3, Šoula 2

Doskoky: 31:35