26. 4. 2023

Review: NH Ostrava a BK Armex Děčín
Kolo: 4. kolo série play off
Datum: 26.4.2023

Dnes byl na programu 4. zápas série play off mezi NH Ostrava a Děčínem. Opět bylo ve hře hodně. Domácí v p případě výhry by dorovnali stav série na 2:2, hosté naopak mohli mít vedení 3:1. Po opět vypjaté koncovce a následném prodloužení se stalo to druhé.
Zápas byl opět velmi úsporný na bodové hody a ani jeden tým si nevypracoval velký náskok. Vedení se často přelévalo ze strany na stranu. První poločas byl lepší o něco Děčín, v tom druhém to byli naopak domácí, kteří byli blízko k vyrovnání v sérii. Před opět vyprodaným Tatranem se nakonec šlo do prodloužení, ve kterém byli přeci jen šťastnější hosté.
Série se přesouvá na sobotu do Děčína za stavu 3:1 pro Válečníky.

Body Ostravy: 21 Mathon, 16 Radukič, 8 Majerčák,8 Morgan, 9 Michal Svoboda, 4 Šmíd, 2 Bohačík

Body Děčína: 19 Pomikálek, 12 Nichols, 13,Walton, 8 Matěj Svoboda,5 Josipovič,, 7 Kroutil, 2 Žikla, 4 Mach,4 Bruner