Již 12. dubna tu bude speciální ALL STAR STUDIO!

All STAR STUDIO.

ČÍST DÁLE

6. 4. 2021

Kooperativa NBL nikdy nespí a stále přichází s novými formáty a inovacemi. Tou nejbližší bude už za týden interaktivní ”All-Star Studio” plné hvězdných hostů. Televizní večerní speciál bude 12. dubna od 20:15 servírovat stanice ČT Sport, kde se v přímém přenosu utká dvanáct smečařů o korunu krále ligových dunkerů pro letošní sezonu. Svého muže vyslaly do soutěže všechny ligové kluby a celý program bude mít navíc dva velké bonusy. 

 

 

Tím prvním budou atraktivní hosté a zároveň porotci, neboť moderátor Jan Smetana vyzpovídá mistryni světa, olympijskou vítězku a světovou rekordmanku v hodu oštěpem a také dvojnásobnou vítězku tuzemské ankety Sportovec roku Barboru Špotákovou, dále scénáristu Petra Kolečka podepsaného pod televizními hity, jakými byly Okresní přebor, Čtvrtá hvězda či Most!, a také prvního a druhého Čecha v NBA Jiřího Zídka a Jiřího Welsche.   

Hlavní náplní premiérového televizního pořadu bude interaktivní soutěž ve smečování, kde budou porotci jak speciální hosté, tak televizní diváci prostřednictvím svých mobilů, což je další bonus celého programu.

V prvním kole, z nějž šest nejúspěšnějších postoupí do finálového dějství, se představí se svým jediným pokusem tito muži: 

Jan Mička (BK Opava)

Pavel Novák (BC GEOSAN Kolín)

Javion Blake (Basket Brno)

Dávid Novák (ERA Basketball Nymburk)

Oliver Kulenovič (USK Praha)

Tomáš Tkadlec (BK JIP Pardubice)

Dalibor Fait (SLUNETA Ústí)

Delvon Johnson (DEKSTONE Tuři Svitavy)

Nestor Boyko (BK ARMEX Děčín)

Michal Chlumecký (Královští sokoli Hradec Králové)

Radek Pumprla (NH Ostrava)

Dominik Štěpán (BK Olomoucko)

Celková známka pro smečaře se skládá z pěti hlasů - čtyři mají hvězdní porotci ve studiu, jeden basketbaloví fanoušci. Ta známka, která v diváckém hlasování padne nejčastěji, bude smečaři od fanoušků přidělena. V případě rovnosti procent se počítá vyšší známka.

Známky z prvního a druhého kola se budou sčítat. V případě rovnosti bodů rozhoduje za a) vyšší známka od diváků, za b) větší procentuální podíl hlasujících diváků pro udělenou známku, nebo za c) pořadí v 1. kole (v případě kola druhého).

Diváci budou hlasovat prostřednictvím naskenování QR kódu z TV obrazovky, který hlasujícího dovede do hlasovací aplikace AhaSlides. Hlasování v průběhu večera bude na jediném odkazu, takže stačí kód naskenovat jednou a aplikace už se nemusí opouštět. Po každé smeči je možné hráče ohodnotit počtem bodů 5 - 10. Hlasovat se smí pro každého jen jednou na jednom zařízení a nelze se vrátit zpět. Po odeslání hlasu je třeba vyčkat v aplikaci na další smeč. 

PŘEDCHOZÍ ZÁPAS

71:86

17:1233:3250:57

23. 5. 2024 17:30

SH Ostrava-Tatran - Ostrava, 2. kolo - Čtvrtfinále