Na All Star Game máme hned 2 zástupce.

Letošní exibice se uskuteční v Ústí nad Labem.

ČÍST DÁLE

3. 3. 2022

V neděli 20. března se na ústecké Slunetě uskuteční ALL STAR GAME. Do týmu ČESKO byl mimo jiné nominován také náš Martin Nábělek a do dovedností soutěže Kooperativa Faktor 1on1 Challenge také Kevin Týml. Tuto exhibici bude přenášet Nova Sport 1.

 

TÝM ČESKO

ZÁKLADNÍ PĚTKA:

ADAM ČÍŽ (rozehrávač BC GEOSAN KOLÍN)
VOJTĚCH HRUBAN (křídlo ERA BASKETBALL NYMBURK)
PETR ŠAFARČÍK (křídlo BK PARDUBICE)
LADISLAV PECKA (power forward SLUNETA ÚSTÍ)
PETR BENDA (power forward ERA BASKETBALL NYMBURK)

NÁHRADNÍCI:

TOMÁŠ VYORAL (rozehrávač BK PARDUBICE)
ONDŘEJ ŠIŠKA (rozehrávač BK ARMEX DĚČÍN)
MARTIN NÁBĚLEK (rozehrávač NH OSTRAVA)
JAN ŠVANDRLÍK (křídlo BK OPAVA)
TOMÁŠ POMIKÁLEK (křídlo BK ARMEX DĚČÍN)
DALIBOR FAIT (power forward SLUNETA ÚSTÍ)
ŠIMON PURŠL (pivot BASKET BRNO)


TÝM SVĚT

ZÁKLADNÍ PĚTKA:

LAMB AUTREY (rozehrávač SLUNETA ÚSTÍ)
KYLE MANGAS (křídlo USK PRAHA)
SPENCER SVEJCAR (křídlo SLUNETA ÚSTÍ)
OZREN PAVLOVIČ (forward KRÁLOVŠTÍ SOKOLI)
MATTIAS MARKUSSON (pivot BK OPAVA)

NÁHRADNÍCI:

NATHANIEL WEST (rozehrávač USK PRAHA)
JERRICK HARDING (křídlo ERA BASKETBALL NYMBURK)
RASHAD MADDEN (křídlo BASKET BRNO)
IAN DUBOSE (křídlo GBA FIO BANKA J. HRADEC)
HUNTER MICKELSON (power forward BASKET BRNO)
JAKUB PETRÁŠ (pivot BC GEOSAN KOLÍN)
ARSENIJE VUČKOVIČ (power forward BK REDSTONE OLOMOUCKO)


KOOPERATIVA FAKTOR 1ON1 CHALLENGE

HUNTER MICKELSON (BASKET BRNO)
MICHAL SVOBODA (BK PARDUBICE)
NIKOLA VUJOVIČ (KRÁLOVŠTÍ SOKOLI)
JAN KARLOVSKÝ (SLUNETA ÚSTÍ)
KYLE MANGAS (USK PRAHA)
TOMÁŠ MERTA (BC GEOSAN KOLÍN)
FILIP SERTIČ (BK ARMEX DĚČÍN)
KEVIN TÝML (NH OSTRAVA)

SLAM DUNK CONTEST

HUNTER MICKELSON (BASKET BRNO)
DALIBOR FAIT (SLUNETA ÚSTÍ)
DÁVID NOVÁK (ERA BASKETBALL NYMBURK)
TOMÁŠ TKADLEC (BK PARDUBICE)
DANILO DJURICIC (BASKET BRNO)
CHIMOBI IKEGWURUKA (GBA FIO BANKA J. HRADEC)

LOUDA AUTO 3 POINT SHOOT-OUT

JERRICK HARDING (ERA BASKETBALL NYMBURK)
RICHARD BÁLINT (BASKET BRNO)
MICHAL SVOBODA (BK PARDUBICE)
SPENCER SVEJCAR (SLUNETA ÚSTÍ)
NATHANIEL WEST (USK PRAHA)
MICHAL MAREŠ (BC GEOSAN KOLÍN)

PŘEDCHOZÍ ZÁPAS

75:95

21:2038:3954:66

6. 4. 2024 18:00

SH Gymnázia Olomouc - Olomouc, 12. kolo - Skupina A2

AKTUÁLNÍ POZICE V TABULCE

1. MÍSTO

Skupina A215 VÝHER / 19 PROHER (44.1 %)