Petr Bohačík posílí pro play off tým BK Olomoucko.

Náš kapitán pro vyřazovací boje posílí tým z Hané.

ČÍST DÁLE

5. 4. 2019

Tým BK Olomoucko projevil zájem o posílení svého týmu o našeho Petra Bohačíka před začátkem play off. Náš klub po souhlasu s hráčem umožnil tento transfer. Náš kapitán tak bude mít možnost zahrát si play off a to především diky svým výborným výkonům v této sezoně, kdy byl permanentně nejlepším doskakujicim hráčem celé ligy ( 10 doskoků na zápas). Je to ze strany našeho klubu velmi vstřícný krok a podpora dobrých vztahů mezi oběma kluby . Podobně nám vyšel klub z Hané vstříc před sezónou, kdy nám na hostování zapůjčil Martina Nabelka. Současný přestupní řád umožňuje přestup 2 hráčů 3 dny před začátkem předkola play off. Po skončení sezóny se náš kapitán vrátí zpět do NH kde podepsal smlouvu na 2 roky.

PŘEDCHOZÍ ZÁPAS

71:86

17:1233:3250:57

23. 5. 2024 17:30

SH Ostrava-Tatran - Ostrava, 2. kolo - Čtvrtfinále