Preview k sezóně 2017/2018.

Úvodní slovo k nové sezóně.

ČÍST DÁLE

4. 10. 2017

Preview k sezóně 2017/2018

Již v pondělí se rozeběhne další ročník KNBL . Letos s pořadovým číslem 26. Náš celek vstoupí do ligy zápasem na hřišti Nymburka ve středu od 18:30. První domácí zápas v této sezóně nás pak čeká v sobotu, kdy v tradičním čase přivítáme našeho regionálního rivala z Opavy. Než dojdeme k samotnému rozboru utkání , pojďme si představit náš tým před touto sezónou.

 

Kádr doznal změn na postech zahraničních hráčů a v kádru najdeme kromě zahraničních posil také Daniela Klímka, Štěpána Svobodu, Michaela Medveckého, Jana Kelara, Zdeňka Jakubu a kapitána Petra Bohačíka. Ten bude v této sezóně také hrajícím asistentem pro našeho kouče Dušana Medveckého. K této trojici se pak připojilo trio Srbů (Stanojevič, Stojačič , Blagojevič), Izraelec Shoutvin a duo z USA (Bernardi, Woods).  Větší prostor bude opět dostávat naše dravé mladí v podobě Dana Klímka či Štěpána Svobody, jenž ve svém mladém věku nakoukne do nejvyšší ligy. Již v přípravě se ukazoval velice dobře a dostával příležitosti.

 Do sezóny vstupujeme s chutí přilákat do ochozů naší haly Tatran opět naše věrné fanoušky, kterým se budeme snažit ukazovat spoustu basketbalové radosti z vítězství a předvedených výkonů.

Fanoušci se můžou těšit také na to, tipovací soutěž ohledně výsledku našeho domácího zápasu. Než začne daný zápas, tak nám mohou na daný mail poslat svůj tip. Tip, který se bude blížit skutečnému konečnému výsledku, tak jeho majitel, pak dostane zdarma FAN PERMANENTKU. Dále budeme velice aktivní na našich
 sociálních sítí, kde naleznete vždy nejnovější informace o dění v klubu.

PŘEDCHOZÍ ZÁPAS

71:86

17:1233:3250:57

23. 5. 2024 17:30

SH Ostrava-Tatran - Ostrava, 2. kolo - Čtvrtfinále