Rozhovor s naší kanadskou posilou!

Interview s Lukou Zaharijevičem.

ČÍST DÁLE

13. 8. 2018

Jak jsme minulý týden avizovali, tak nyní máte možnost si přečíst rozhovor s naší novou akvizicí pod košem. Přejeme příjemné čtení.

 Jakou si měl dovolenou?

Měl jsem dobrou po sezonní přípravu a dovolenou.  Trénoval jsem tvrdě celé léto a také jsem trénoval na střední škole AACU basketbalové týmy. Dále jsem úspěšně absolvoval bakalářský obor Městská geografie na UBC. V červnu jsem byl na dovolené v LA, kde jsem trénoval V červenci jsem byl pozván hrát v Seatle Pro Am Crawsover , kde jsem hrál proti Jammal´s Adidas team. Byl to skvělý víkend, kde jsem si dobře zahrál. Byla to velmi dobrá zkušenost zahrát si proti borcům, co hrají v NBA.

Jaké jsou tvé koníčky, co máš rád za hudbu?

Moje koníčky jsou tenis, kolo a také mám rád kanoistiku. Rád poslouchám rap, hip hop, electro house a také EDM.

Je to tvá první zkušenost v Evropě?

  Není, loni jsem hrál v Srbsku.

 Jaké je tvá nejoblíbenější pozice na hřišti. Jaké jsou tvé silné stránky? 

Dominuji pod košem, zde jsem velmi silný.Dále rád nacházím volné pozice pro své spoluhráče na trojce.

 Loni jsi hrál za univerzitní tým v Kanadě. Jak na to vzpomínáš?

Loni jsem hrál z the University of British Columbia Thunderbirds ve Vancouveru. Zde jsem byl 2 roky kapitánem a náš tým se 3x za sebou dostal mezi nejlepší 4 týmy v Kanadě.

Slyšel si něco o Ostravě ?

O Ostravě toho zatím moc nevím, ale co jsem slyšel, tak je to krásné město v nádherné zemi. Těším se, až zažiju místní životní styl a poznám město zblízka.

Jak se těšíš na novou sezonu? Co od sebe očekáváš?

Na novou sezónu se již teď moc těším. Od sebe očekávám, že budu mít dobrou roli v týmu a že mu pomůžu k dobrým výsledkům. Mám rád vítězství, ale nenávidím prohry.Je super milovat výhry, ale mnohem lepší je nenávidět prohry. Pro vítězství našeho týmu udělám cokoliv.

PŘEDCHOZÍ ZÁPAS

71:86

17:1233:3250:57

23. 5. 2024 17:30

SH Ostrava-Tatran - Ostrava, 2. kolo - Čtvrtfinále