S herní pohodou vyrážíme do Pardubic

Zítra je na programu dohrávka 3. kola

ČÍST DÁLE

24. 10. 2017

3. kolo KNBL : BK JIP Pardubice : NH Ostrava

 

Kolo: 3.

Místo: SH Dašická, Pardubice

Datum: 25. 10. 2017 v 18:00.

 

Vzájemná bilance: http://bit.ly/2i0nKmw

 

 

 

V dohrávce 3. kola vyrážíme do Pardubic. Tým kouče Sanderse prošel stejně jako ten náš před sezónou proměnou. Odešli vůdci Autrey s Wallem  a s aktivní kariérou skončil Lukáš Kotas. Vedení východočeského celku pak posílilo o rozehrávače Walkera, křídlo Kenta a pod koš přišel Scott Martin. Z opor pak zůstali Pandula, Švrdlík či Nečas. Pardubický tým, stejně jako i některé další české kluby, hraje evropské poháry a tak jej čekají ještě dohrávky z předchozích kol. Prozatím má bilanci 2:1.

Naposledy porazil na domácí palubovce USK Praha 83:67, kdy jejich nejlepším střelcem byl Burnett s 28 body.

 

I náš celek prožívá v posledních týdnech dobré období. Po dvou výhrách se cítí v dobrém psychickém rozpoložení, a proto není důvod se favorita bát.

V sobotu jsme si připsali klíčovou výhru nad Kolínem. Ta se ovšem nerodila lehce. Hosté byli skoro celý zápas ve vedení, ale naší zlepšenou obranou a útočnými doskoky jsme na soupeře zatlačili a nakonec jsme se radovali z vítězství 85:78. MVP zápasu byl po zásluze vyhlášen Russell Woods. Zejména jeho bojovnost a útočné doskoky byly po obrat v utkání stěžejní.

Do Pardubic pojedeme tedy s herní pohodou a pokusíme se favorita zaskočit.

 

 

Daniel Klímek, hráč NH Ostrava: Po dvou důležitých vybojovaných domácích vyhrách nás čeká těžký soupeř na venkovní půdě. S Pardubicemi poslední dobou venku umíme hrát a doufám, že si herní pohodu z předchozích utkání přivezeme i do Pardubic a podaří se nám zvítězit“.
 

FB: http://bit.ly/2gzJ41W

TVCOM: http://bit.ly/2xktHBs

 

PŘEDCHOZÍ ZÁPAS

71:86

17:1233:3250:57

23. 5. 2024 17:30

SH Ostrava-Tatran - Ostrava, 2. kolo - Čtvrtfinále