Seznamte se s další posilou! Na pozici rozehrávače přichází Max Guercy!

Seznamte se s novou posilou! Po odchodu Adama Číže bude pro tento ročník na pozici rozehrávače hrát Max Guercy. Jedná se o 170 cm rozehrávače, který pochází z Kalifornie. A vy již teď si můžete jednak přečíst interview s tímto chlapíkem, ale také se podívat na sestřih toho, co vše umí.

ČÍST DÁLE

3. 9. 2016

1) Ahoj Maxi, jak sis užil prázdniny?

Ahoj, celkem fajn. Po skončení školy jsem dostal nabídku hrát v Číně, kde jsme dokonece hráli proti národními týmu Činy, který hrál na LOH. Byla to super zkušenost a zábava. 

2) Jaké jsou tvé koníčky, představ se našim fanouškům.

Mými koníčky je tancování, chození s přítelkyní do kina a poslouchání hudby. Jsem velkým fandou hip-hopu, momentálne zejménadrake afuture

3) Angažmá v Ostravě bude tvým prvním v Evropě?
   Hraješ na pozici rozehrávače. Jaké jsou tvé silné stránky?
Hraji na pozici PG a mezi moje silné stránky patří správná orientace při organizace hry, rychlé přihrávky a také schopnost skórovat, když je potřeba

5)  Loni jsi hrál za tvůj universitní tým.  Jak na to vzpomínáš?
Hrál jsem 4 roky za universitu v Rice, byla to skvělá prestižní škola, na kterou jsem hrdý. Trenéři v Rice mě připravovali, abych se stal dobrým hráčem a jsem jim za to vděčný. Nejenom s nimi, ale také s mými přáteli a spoluhráči mám velmi dobré vztahy.6)    Zjišťoval jsi si nějaké informace o Ostravě ?
Jediné, co vím o Ostravě, jsem našel na Wikipedii, kde se pár informací o městě nachází. Nemůžu se dočkat, až uvidím to krásné město Ostrava.
 

7)  Jak se těšíš na novou sezónu? Co od sebe očekáváš?
Opravdu se těším, až se připojím k NH a začne sezóna. Jsem připraven a očekávám dobrou sezónu. Vždy hraji srdcem a každý večer se snažím dovézt svůj tým k vítězství.


Sestřih: https://goo.gl/lQsjJ7 
Základní info: http://goo.gl/gDVZnX 


Díky za rozhovor. 

NÁSLEDUJÍCÍ ZÁPAS

02

dny

14

hodin

27

minut

07

vteřin

vs.

20. 5. 2024 18:00

ARMEX Sportcentrum - Děčín 1, 1. kolo - Čtvrtfinále

PŘEDCHOZÍ ZÁPAS

57:86

19:2136:4654:63

10. 5. 2024 17:30

SH Ostrava-Tatran - Ostrava, 4. kolo - Semifinále