Týden pravdy začíná! Ve středu rozehrajeme předkolo play off s Kolínem.

ČÍST DÁLE

8. 4. 2024

Preview: Geosan Kolín vs NH Ostrava

Kolo: 1. kolo předkola play off

Datum: 10. dubna 2024

Po dlouho se táhnoucí skupině A2 nastává pro ostravské basketbalisty týden pravdy. Již ve středu startují předkola play off. Pro svěřence trenéra Cholevy to znamená, že narazí na Kolín. Série je hraná na 2 vítězná zápasy

S základní části s tímto celkem to mají 1:1. Nejprve smolně prohráli na podzim na půdě Medvědů, aby jim pak v lednové odvetě porážku s chutí vrátili. Navíc v poslední době se týmu kouče Benačka nevyhýbají zranění a porážky.

To Ostravští mají za sebou vítězný venkovní zápas na půdě Olomoucka, kterého porazili o 20 bodů. A také díky tomu, že je podporoval velmi početně zaplněný dav jejich fanoušků, kteří k tomuto zápasu vyrazili.

Zápas začíná v 17:45 a sledovat ho můžete spolu s námi v naší klubovně. Formulář na sledování přikládáme níže.

Ohlasy před utkáním: "Ve středu nás čeká první zápas play in. Náš cíl je jasný - vyhrát, postoupit do play off a dát tak zapomenout špatnému začátku sezóny. Všichni chceme ve středu udělat důležitý první krok." říká před zápasem Michal Svoboda

" Podařilo se nám vyhrát skupinu A2 a udělat první krok směrem k play-off. Díky velmi dobré obraně a týmovému útoku ve druhém poločase jsme dokázali porazit Olomoucko. Nyní nás čekají 3 velmi důležité zápasy. Hned ty první dva chceme vyhrát . Naši hráči jsou zdraví a ve výborné kondici. Víme, že Kolin má dobré hráče a připravujeme se na něj. Těšíme se na podporu našich fanoušků pro play-off, stejně jako to bylo v zápase s Olomoucí. " nechává se slyšet Nihat Gurbuz

Formulář na sledování: https://bit.ly/3xnxD8l

PŘEDCHOZÍ ZÁPAS

71:86

17:1233:3250:57

23. 5. 2024 17:30

SH Ostrava-Tatran - Ostrava, 2. kolo - Čtvrtfinále