V Levicích jsme prohráli 65:87

V pátek porážka, v neděli nás čeká další příprava.

23. 9. 2017

V pátek jsme se vydali za dalším přípravným zápasem před touto sezónou. Soupeřem nám byly slovenské Levice.

Do toho zápasu již zasáhla naše nová akvizice, Anton Shoutvin. A nasbíral 6 bodů.

Soupeř měl do zápasu výborný vstup a první periodu vyhrál 24:9. Náš celek se do zápasu pokusil vrátit trojkami Stanojeviče a po bodech Stojačiče byl rozdíl jen 10 bodů.  V poločase jsme zaostával o 11 bodů (32:43). Nástup do druhého poločasu se nám taky nepovedl a po šňuře 10 bodů domácích si musel náš kouč vzít oddechový čas.

V neděli náš čeká opět výlet na Slovenska. Tentokrát do Žiliny.

Konečný výsledek je tedy 85:67.  Naší nejlepším střelcem byl v utkání Brian Bernardi se 14 body.

Střelci Ostravy: Bernardi 14, Woods 13, Stojačič 11, Stanojevič 10, Shoutvin 8, Klímek 4, Medvecký a Bohačík po 3, Blagojevič 2.

Ohlasy po utkání:

Kouč Medvecký: Začali jsme katastrofálně a prohrávali jsme o 12 a 14 bodů. Rozdíl jsme se pokusili stáhnout, což se podařilo, ale opět jsme udělali pár chyb.V poločase byl rozdíl 11 bodů. Řekli jsme si, jak chceme bránit, ale Levice opět zvýšili náskok na 20 bodů a zápas si již pohlídali do konce zápasu. Zápas měl světlé ale i škaredé momenty. Levice vyhrály zaslouženě. Našemu týmu chybí souhra, neustále se sehráváme. Ve středu k nám došel nový hráč, Shoutvin. Takže se budu opakovat, když řeknu, že potřebujeme trénovat a hrát další zápasy a doufat, že to bude lepší a lepší.

Milan Stanojevič: Od  začátku zápasu jsme nehráli dobrou obranu. Až po první periodě jsme začali více bojovat a střílet na koš. Musíme se z toho poučit. Rád bych pogratuloval Levicím k vítězství a popřál hodně štěstí v sezóně.