V pátek zajíždíme do Pardubic.

Netradičně v pátek odehrajeme zápas v Pardubicích.

ČÍST DÁLE

18. 11. 2021

Preview: BK JIP Pardubice: NH Ostrava

Kolo:14

Datum:19.11.2021, v 17:00

 

Netradičně v pátek odehrají ostravští basketbalisté zápas na palubovce Pardubic. Zakončí tím tzv. anglický týden, kdy sehrají v jednom týdnu 2 zápasy.

Ve středu vyhráli pohárové utkání na půdě Valašského Meziříčí (100:73) a nyní se mohou soustředit na 14. ligové kolo. Do metropole Pardubického kraje pojedou svěřenci trenéra Cholevy po dvou domácích výhrách. Nejprve zvládli Děčín a následně v televizním utkání i ústeckou Slunetu. Hlavním bodovým tahounem domácích byl v obou případech zejména Manny Ubilla. V nedělním utkání se také bodově dařilo Štěpánovi Svobodovi, který nasbíral 5 trojek ze 7 pokusů.

To Pardubičtí si v tabulce KNBL drží prozatimní 6. pozici, kdy jsou jen o příčku lepší než právě ostravský tým.  Opět tedy půjde o souboj sousedů v tabulce. Ve středu Pardubice na domácí palubovce podlehli Slunetě 76:80, kdy byl při chuti zejména Autrey a vystřihl další ze svých epických představení v nejvyšší lize. 

V zářijovém vzájemém utkání se sice radovala Beksa, ale Ostravané se do zápasu dokázali několikrát vrátit a málem svého soka porazili. Střelecky byl při chuti v domácím dresu Filip Šmíd, autor 18 bodů.

Zápas můžete opět sledovat na TVCOM. Odkaz níže.

 

Saša Jankovič před utkáním: "V pátek jedeme do Pardubic. Ty jsme doma  v prvním vzájemném utkání málem porazili, takže tentokrát to chceme dotáhnout k výhře. Chceme zůstat na vítězné vlně a přivézt do Ostravy 2 body."

TVCOM: https://bit.ly/tvcombeksanh

 

 

PŘEDCHOZÍ ZÁPAS

71:86

17:1233:3250:57

23. 5. 2024 17:30

SH Ostrava-Tatran - Ostrava, 2. kolo - Čtvrtfinále