V posledním domácím zápase přivítáme USK Praha.

Dnes opět dorazí USK.

ČÍST DÁLE

18. 4. 2018

Preview: NH Ostrava vs USK Praha

Kolo: 6. kolo skupiny playout

Datum, čas: 18.4.2018, 17:30

 

Vzájemná bilance: http://bit.ly/2i6Bgcu

 

Ve středu odehrají ostravští basketbalisté ve své domovské hale další kolo skupiny play out. Tentokrát jejím soupeřem bude USK Praha.

S tímto celkem jsme se naposledy setkali minulou středu a prohráli jsme v poměru 71:89.  Na hostech bylo od začátku zápasu vidět, že chtějí vyhrát víc a šli za výhrou s daleko větším nasazením než domácí tým.

 Domácí tým drželi střelecky zejména Stanojevič a Woods. Hosté si body rozdělili mezi více hráčů a i to v konečném součtu hrálo svoji roli.

Domácí tým opět nastoupil bez ochoty rvát se v obraně a v poločase obdržel skoro 50 boů. V tom druhém se dostal na rozdíl 5 bodů, ale vlastní vinou se připravil o lepší výsledek v dnešním zápase.

I v tomto zápase dostal hodně prostoru Štěpán Svoboda. V dalších zápasech dostali příležitost také ostatní mladí čeští hráči a touhle cestou půjde ostravský tým i ve zbývajících zápasech skupiny play out.

Zápas začíná v tradičním čase a když ho nebude sledovat přímo v hale, tak ho můžete sledovat na TVCOM. Jedná se o poslední domácí zápas v této sezóně, tak doražte v hojném počtu! Partnerem zápasu bude Pizzerie Claudio.

 

 

 FB: http://bit.ly/2JOsQzx

TVCOM: http://bit.ly/2qAIDKr

Lístky online:  http://bit.ly/nh_vstupenky

PŘEDCHOZÍ ZÁPAS

71:86

17:1233:3250:57

23. 5. 2024 17:30

SH Ostrava-Tatran - Ostrava, 2. kolo - Čtvrtfinále