V sobotu dojede JH.

Po dvou venkovních zápasech přivítáme Lions.

ČÍST DÁLE

20. 4. 2017

Preview: NH Ostrava : BK Lions Jindřichův Hradec

Kolo: 3. kolo skupiny playout

Datum: 22.4.2017, 17:30

 

 

 

Vzájemná bilance: http://bit.ly/2oYxcvM

 

Ve třetím zápase skupiny play out se utkáme s týmem z Jindřichova Hradce. S ním jsme hráli letos na domácí palubovce již dvakrát a dvakrát jsme nasázeli přes 100 bodů.

Naši diváci se nejen dočkali 2x v sezóně stovky, ale také viděli famózní představení našich hráčů především z perimetru. V tom prvním jsme trefili 18 trojek! V poločase jsme atakovali hranici 60 bodů. A to je číslo, které vidíme spíše na konci zápasu a ne v poločase!

Po změně stran jsme trochu zpanikařili a přestali hrát týmově.  Nicméně výhru jsme si nenechali vzít.

 

Hlavními oporami týmu kouče Karla Forejta jsou Canty, Šoula, Tawiah, Zuzák, Lipkins a Brooks. Hlavně ten nám dělá ve vzájemných zápasech velké problémy. Pokaždé od něj obdržíme skoro 30 bodů.

 

Náš tým je po středeční výhře v Prostějově v dobré náladě. Náš rozehrávač Canada hru výborně dirigoval a připsal si 12 bodů a 8 asistencí. Po vyrovnané první čtvrtině jsme se díky přesným trefám Vojty Bratčenkova dostali do většího vedení a do kabin jsme šli s vedením o 7 bodů.

Koncovka druhého poločasu byla sice nervózní, ale díky přesné trojce Popoviče jsme si výhru nenechali vzít.

 

Kouč Medvecký k utkání podotkl: „Na můj vkus to bylo zbytečně nervózní utkání a sami jsme se o to postarali. Vedli jsme o patnáct bodů. Místo toho, aby hráči náskok udrželi do poločasu, tak přestali hrát. Soupeř se dostal na sedm bodů a byl zpátky v zápase. Postupně se tým vrátil ke hře z první půle a projevilo se to i ve skóre. V koncovce byla klíčová trojka Popoviče, která zařídila naše vítězství“.

V sobotu nás čeká soupeř, na který v domácím prostředí velmi umíme. Zápas začíná v tradičním čase v naší hala Tatran.

FB event: http://bit.ly/2oO6DZU

Livestats: http://bit.ly/2n2Z0zg

TVCOM: http://bit.ly/2pFZ5tC

PŘEDCHOZÍ ZÁPAS

71:86

17:1233:3250:57

23. 5. 2024 17:30

SH Ostrava-Tatran - Ostrava, 2. kolo - Čtvrtfinále