V sobotu dorazí Brno.

Sobotní utkání ve slavnostním nádechu.

ČÍST DÁLE

14. 12. 2018

Preview: NH Ostrava vs Egoé Basket Brno

Kolo: 14.

Datum: 15.12.2018

 

Ve 14. kole přivítají ostravští basketbalisté celek z našeho druhého hlavního města.

Brňané měli skvostný vstup do sezóny a a připsali si hned 3 výhry v řadě. Včetně té proti ostravským borcům na domácí palubovce, kde se jim až nebývale dařilo z perimetru. 50% z trojkové vzdálenosti oproti pouhým 2 na ostravské straně hovoří za vše.

Následoval však herní i výsledkový propadák, který měl své následky. Vedení klubu vyměnilo kouče Jakaru a přišel Chris Chougaz, kterého si fanoušci mohou pamatovat z loňského působení na Folimance.

Naším nejlepším střelcem byl ve zmíněném zápase Alleyn s 17 body.

Nyní se oba celky nacházejí vedle sebe v tabulce a oba již čekají na další výhru, která by je opět nakopla k lepším výkonům. Partnerem zápasu je ČSAD LOGISTIK Ostrava proto opět dobře poslouchejte čísla výherců z lístků z tohoto zápasu.

 

Tento zápas bude mít také lehce slavnostní nádech . 12. prosince 1953 se odehrálo v hale Tatran vůbec první ligové utkání v historii ligy.K tomuto výročí je věnován celý bulletin a také tomu bude věnována pozornost na začátku utkání. 

Kdo nepřijde na tento zápas osobně, tak bude mít možnost ho opět sledovat na TVCOM, kde domácí zápas bude přenášet také Studio basketbal, které nabídne bohatý předzápasový i pozápasový program . 

Sledovat ho můžete na odkaze níže.

TVCOM: http://bit.ly/2Emg9M8

PŘEDCHOZÍ ZÁPAS

71:86

17:1233:3250:57

23. 5. 2024 17:30

SH Ostrava-Tatran - Ostrava, 2. kolo - Čtvrtfinále