V sobotu je zde zápas pravdy.

ČÍST DÁLE

25. 10. 2018

Preview: NH Ostrava vs Sluneta Ústí nad Labem.

Kolo: 6. kolo

Datum: 27.10.2018

 

NH Ostrava - Sluneta Ústí nad Labem

6.kolo, 27.10.2018

 

Den, před výročím 100 let založením naší republiky, odehrají ostravští basketbalisté zápas proti ústecké Slunetě.

A svým způsobem to bude zápas pravdy. Oba celky již potřebují nabrat vítězství, od kterého by se mohli odrazit k lepším výsledkům a zlomit tak sérii porážek.

Domácí tým si tu poslední připsal o víkendu, kdy padl výrazným na palubovce Děčína. Svěřenci trenéra Medveckého dostali přes 100 bodů a stali se tak druhým celkem, co dostal v Děčíně přes 100 bodů. Tím prvním bylo Olomoucko.

O výsledku rozhodla především druhá perioda, kdy do ní domácí nastoupili aktivně a brzy si vypracovali velký náskok. Stalo se přesně to, co trenér hostů nechtěl. Nechali domácí rozehrát a jejich hra se následně “zbortila” jako domeček z karet. U hostů byl s 20 body nejlepším střelcem Alleyn. Dále se bodově dařilo i Boggsovi, kterému se v ostravských kuolárech přezdívá “Black Mamba”. Uvidíme, zda bude pokračovat v dobrých výkonech i nadále a bude dělat tak čest své přezdívce. Jeho spoluhráči by to již moc potřebovali, aby společnými silami dosáhli na druhé vítězství v sezóně.  Zápas začíná v tradičním čase a partnerem zápasu bude společnost Adip, od které fanoušci, na které se usměje štěstí dostanou dárky od partnera zápasu.

 

Luka Zaharijevič před utkáním : " Na tréninku pracujeme tvrdě a snažíme se zlepšit i týmovou chemi a soudržnost.  Věříme v proces a to že se každý den zlepšujeme Chceme, aby naše hra byla efektivní a v sobotu chceme vyhrát!"

TVCOM:http://bit.ly/2OSbwzJ

 

PŘEDCHOZÍ ZÁPAS

71:86

17:1233:3250:57

23. 5. 2024 17:30

SH Ostrava-Tatran - Ostrava, 2. kolo - Čtvrtfinále