V sobotu přijede Sluneta.

ČÍST DÁLE

12. 11. 2021

Preview:  NH Ostrava vs Sluneta Ústí nad Labem

Datum:13.11.2021, v 20:00

Kolo: 13.

Partner zápasu: Vinařství Pavlovín

 

V sobotu večer se před televizními kamerami představí ostravští basketbalisté v souboji s ústeckou Slunetou. V rámci 13. kola se utkají v další odvetných zápasech základní části KNBL. V prvním měření sil na půdě Slunety zvládli duel lépe Ústečtí. Po celý zápas se jim dařilo střelecky a Ostravany si drželi po celý zápas na uzdě.  Výborný part předvedl zejména domácí Karlovský, autor 10 bodů. Hosty bodově táhl Vann.

Od té doby však uplynulo spoustu času a v sobotu nás bude čekat souboj sousedů v tabulce. Domácí se po dvou porážkách oklepali a v domácím prostředí si poradili s Děčínem. Svého bodového tahouna tentokrát našli ve svém ústředním rozehrávači Ubillovi (31 bodů a 10 asistencí). 

Nyní se podíváme blíž na sobotního soupeře.

Z tábora soupeře:

Tým trenéra Šotnara se opíra zejména o bodovou produkci svých zahraničních hráčů. Prim hraje zejména Lamb Autrey.  Ústecký “král českých basketbalových sociálních sítí” se i letos prezentuje poměrně kvalitními výkony. V letošních 9ti zápasech se v průměru dostal na 14 bodů/zápas. Zdatně mu sekunduje také jeho krajan Svejcar (15,4 bodů/ zápas).  Z českých opor lze jistě zmínit Pecku, Faita či Davida.

Momentálně jsou Pandy na 8. místě s bilancí 4:6 a zápasem k dobru. Prezentují se hrou, kdy vstřelí v průměru 79,3 % bodů/zápas a doskočí 37 míčů/zápas .

 

Saša Jankovič: " V sobotu večer se utkáme s Ústím. V prvním vzájemném utkání na jejich půdě jsme prohráli a chceme jim tuto porážku vrátit. Do zápasu musíme vstoupit se stejnou intenzitou a nasazením, tak jako v sobotu proti Děčínu. Chceme ukázat celému národu, že umíme hrát atraktivní basketbal."

TVCOM :https://bit.ly/nhslunetatvcom

#tojebasketball

#KooperativaNBL

#OVAvsSLU

PŘEDCHOZÍ ZÁPAS

75:95

21:2038:3954:66

6. 4. 2024 18:00

SH Gymnázia Olomouc - Olomouc, 12. kolo - Skupina A2

AKTUÁLNÍ POZICE V TABULCE

1. MÍSTO

Skupina A215 VÝHER / 19 PROHER (44.1 %)