V sobotu přivítáme nováčka soutěže.

ČÍST DÁLE

2. 11. 2018

Preview: NH Ostrava -  Královští sokoli

Datum: 3.11.2018, 17:30,

Kolo: 8.kolo

 

První listopadový víkend odehrají ostravští basketbalisté další kolo KNBL Tentokrát v domácím prostředí přivítají nováčka soutěže z Hradce Králové. Ten prozatím čeká na první venkovní výhru. Naposledy padli svěřenci trenéra Peterky na severu Čech, kde před televizními kamerami padli 67:77. U hostů se nejvíce střelecky dařilo především Candovi či Pandulovi, kterého si ostravští basketbalisté můžou pamatovat z jeho působení v Pardubicích či Prostějově.  Nováček z Hradce tak trochu doplácí na nováčkovskou daň a především v obraně má zjevný problém. Dostává příliš mnoho bodů, což ho v konečném důsledku stojí vítězství. Krom již dvou zmíněných opor týmu z východu Čech, tak je dobré zmínit také Sedmáka, Jiříčka či Ondřeje Peterku, syna trenéra hostí.

 

Domácí tým vstoupí do zápasu po středeční výhře na Folimance, kde se mu podařilo zlomit 4leté prokletí této arény. Díky doskokům a také střelbě z perimetru si ostravští vypracovali slušný náskok, který od druhé periody již nepustili a připsali si tak první venkovní výhru v této sezóně. Zápas se povedl zejména kapitánovi Petru Bohačíkovi, který nasbíral 15 bodů a přidal 16 doskoků a po právu byl zvolen MVP zápasu. Dále se bodově činili také Stanojevič s Alleynem po 18 bodech či Luka Zaharijevic, který nasbíral 10 bodů.

 

Zápas začíná v 17:30 a tentokrát bude partnerem zápasu Skalka Family Park Ostrava a tak opět pozorně poslouchejte čísla lístků ze zápasu a možná se na vás usměje štěstí. Dále v poločase tohoto utkání proběhne soutěž ve střelbě na koš. Po mužském zápase se odehraje také další kolo ženské ligy, kde SBŠ Ostrava odehraje svůj zápas proti Hradci Králové.  

 

 

TVCOM: http://bit.ly/2PygT6W

PŘEDCHOZÍ ZÁPAS

75:95

21:2038:3954:66

6. 4. 2024 18:00

SH Gymnázia Olomouc - Olomouc, 12. kolo - Skupina A2

AKTUÁLNÍ POZICE V TABULCE

1. MÍSTO

Skupina A215 VÝHER / 19 PROHER (44.1 %)