V sobotu s Jindřichovým Hradcem.

V 9. kole se utkáme s JH.

ČÍST DÁLE

30. 3. 2018

Preview: NH Ostrava vs Basket Fio banka Jindřicův Hradec

Kolo: 9. Kolo skupiny A2

Datum: 31.3.2018, 18:00

 

Vzájemná bilance: http://bit.ly/2riG3LT

 

V sobotu se v hale Tatran představí ostravští basketbalisté v souboji s Jindřichovým Hradcem. Ten od začátku tohoto ročníku vyhráli pouze 1 utkání.  To je pro psychiku týmu od Vajgaru velmi silná „deka“, kterou se stále nedaří překonat. Výkony postupně jdou nahoru, ale vždy se jedná jen o chvilkové vzchopení, které je následně „korunováno“ chybami v obraně a zbytečnými ztrátami.

Typickým příkladem byl i náš poslední vzájemný zápas na palubovce našeho sobotního soupeře.

V první periodě byli lepší domácí a náš tým zaostával v obraně. Nicméně pak přišel útlum v řadách Lions a naši hráči toho dokázali dobře využít. Rychle si vypracovali náskok, který postupně navyšovali.

Z jihu Čech jsme nakonec odvezli pohodlné vítězství, kdy jsme domácím nasázeli i 100 bodů.

Vítězství by si svěřenci trenéra Medveckého rádi připsali i v sobotu, aby naprali prohru ze středečního zápasu v Ústí nad Labem. S místní Slunetou jsme v jejich stánku prohráli 86:73 a přišli tak o možnost se ještě porvat o play off. 

Zápas začíná v 18 hodin a partnerem tohoto zápasu bude tentokrát vinařství Pavlovín.

 

TVCOM: http://bit.ly/2GoamDM

FB: http://bit.ly/2GUvKSh

Lístky online: :  bit.ly/nhbasket_predprodej

PŘEDCHOZÍ ZÁPAS

75:95

21:2038:3954:66

6. 4. 2024 18:00

SH Gymnázia Olomouc - Olomouc, 12. kolo - Skupina A2

AKTUÁLNÍ POZICE V TABULCE

1. MÍSTO

Skupina A215 VÝHER / 19 PROHER (44.1 %)