V sobotu zajíždíme do Pardubic

ČÍST DÁLE

8. 11. 2018

Preview: BK JIP Pardubice : NH Ostrava

Kolo: 9

Datum: 10.11.2018,17:00

 

V 5 hodin odpoledne se v  sobotu utkají ostravští basketbalisté s Pardubicemi. Na východ Čech jedou s bilancí 3 výher v řadě a jistě budou chtít tuto sérii protáhnout o další zápas. V městě perníků se jim navíc dlouhodobě nedaří a tak stejně jako na zápase na USK je motivace prolomit sérii porážek na této palubovce jistě velká. 

Tým domácích zatím drží bilanci 5:2. Naposledy však padl doma proti USK. Do toho hraje také evropské poháry, kde se jim zatím moc nedaří. Do týmu kouče Sanderse přišlo před touto sezónou pár nových tváří. Za zmínku si stojí představit Dwayna Benjamina. Ten nejen svým sestřihem, ale také výkony poutá pozornost. Zatím zapisuje v průměru 15 bodů a 7 doskoků na zápas. Dále netřeba více představovat stálice domácího týmu v podobě Nečase, Kohouta či Švrdlíka. 

Ostravský tým si  v sobotním zápase proti nováčkovi z Hradce Králové připsal důležitou výhru, která ho v tabulce KNBL posunula do míst zaručujících play off . Zápas se velmi povedl Brandonovi Boggsovi, který zaznamenal 23 bodů a zejména on byl hlavní ofenzivním motorem našeho týmu. K němu se přidal také Smith s Petrem Bohačíkem. Budeme doufat, že si podobnou formu schovali i pro sobotní zápas na palubovce Beksy. 

Zápas začíná v 17 hodin a sledovat ho můžete na TVCOM. Odkaz je níže.

 

 

 TVCOM :http://bit.ly/2yYy73D

 

 

PŘEDCHOZÍ ZÁPAS

71:86

17:1233:3250:57

23. 5. 2024 17:30

SH Ostrava-Tatran - Ostrava, 2. kolo - Čtvrtfinále