V sobotu zavítáme na Hanou.

V 7. kole nás přivítá Olomoucko.

ČÍST DÁLE

10. 11. 2017

Preview: BK Olomoucko: NH Ostrava

Kolo: 8

Datum,čas:  11.11.2017, 18:00

 

Zítra nás čeká další zápas v základní části KNBL, kdy zavítáme na hřiště Olomoucka.

Tento nový účastník nejvyšší soutěže, který hraje své domácí zápasy v Prostějově, drží prozatím 
9. místo se stejným skórem, jako náš tým.

V kádru trenéra Benačka, jenž přišel před sezónou z Kolína, najdeme celou řadu zajímavých hráčů. Dirigentskou taktovku má na starosti Jan Močnik,který zapisuje v průměru 13 bodů na zápas.  Na křídlech pak najdeme například Marka Sehnala, Filipa Šepu nebo Jona Fullera. Pod košem pak tvrdí muziku Charles Mitchell a také ligou ostřílený Michal Křemen.

Výsledky týmu z Hané jsou celkem podobné těm našim. V útoku to je velmi slušné, ale obrana občas mívá takzvaný den otevřených dveří.  Nicméně skalp z horké palubovky Opavy, kde domácí vyhráli v minulém kole, se počítá. Právě v tomto zápase se ve velmi dobrém světle předvedl Močnik, který zastínil oba rozehrávače z Opavy.

 

Náš tým je po pondělní výhře v JH na vítězné vlně a rádi bychom se na ni drželi i po sobotním zápase.

V tom pondělním jsme se opět mohli opřít o bodový příděl Stojačiče, který nasbíral 25 bodů a hýřil aktivitou.  K tomu se přidali také body Woodse, Bohačíka a v neposlední řadě také nové akvizice, Evana Payne, který ve svém prvním zápase za náš tým nasbíral 16 bodů a 9 doskoků.

V sobotu začínáme v 18 hodin a kdo se nevydá na výlet do Prostějova, tak zápas může sledovat na TVCOM.

Milan Stanojevič k utkání říká: "Olomoucko je dobrý tým , který je teď na vítězné vlně. Ale to my také a když budeme dobře bránit a hrát kolektivně jako tým, tak v sobotu můžeme doufat v dobrý výsledek."

 

TVCOM: http://bit.ly/2jgermM

#OLOvxOVA

PŘEDCHOZÍ ZÁPAS

71:86

17:1233:3250:57

23. 5. 2024 17:30

SH Ostrava-Tatran - Ostrava, 2. kolo - Čtvrtfinále