Ve čtvrtek opět s Pardubicemi.

Netradičně ve čtvrtek odehrajeme 11. kolo.

ČÍST DÁLE

2. 12. 2020

Preview: BK JIP Pardubice: NH Ostrava

Kolo: 11

Datum: 3.12.2020

 

Netradičně ve čtvrtek odehrají ostravští basketbalisté  další kolo KNBL. Tentokrát zavítají do Pardubic. V metropoli Pardubického kraje se utkají s místní Beksou.

S tou se v krátkém časovém rozmezí utkáme již podruhé. O víkendu s ní odehráli turnaj v polské Varšavě. Tým kouče Bálinta na něm skončil třetí, kdy nejprve padl vysokým rozdílem proti Ostrowu v poměru 52:81, aby si pak v neděli spravil chuť a Pardubice porazil o bod 70:69. Výborný part v tomto utkání odehrál zejména Justus Alleyn, který zaznamenal 24 bodů a právem byl pak trenérem vybrán jako nejlepší hráč ostravského celku. 

Zdatně mu v nedělním zápase také sekundoval Zane Waterman s 18 body.

Pardubice na turnaj přijeli bez řady opor. Na reprezentačním srazu bylo duo Vyoral - Švrdlík a do Polska nedorazil ani Škranc. A tak Východočeši odehráli turnaj převážně s dorostenci. 

Zápas začíná v 17:30 a sledovat ho můžete na TVCOM. 

 

Adam Choleva k zápasu říká: “ Do Pardubic jedeme po vzájemném utkání v Polsku, kde na obou stranách hráli především mladí hráči.  U nás stále přetrvávají zranění, takže uvidíme v jaké sestavě budeme hrát. Kvality soupeře si plně uvědomujeme a pokud chceme pomýšlet na dobrý výsledek, tak se budeme muset vyrovnat soupeři ať už fyzicky, tak také bude potřeba předvést dobrý výkon v obraně. 

 

Absence: Pumprla, Bohačík, 1Nábělek, Šiška

 

Odkaz: 

https://bit.ly/beskanhtvcom

PŘEDCHOZÍ ZÁPAS

71:86

17:1233:3250:57

23. 5. 2024 17:30

SH Ostrava-Tatran - Ostrava, 2. kolo - Čtvrtfinále