Ve čtvrtek zajíždíme k Vajgaru.

6. kolo skupiny A2 odehrajeme v JH.

ČÍST DÁLE

14. 3. 2017

Preview: BK LIONS Jindřichův Hradec: NH Ostrava  

Kolo: 6. kolo skupiny A2

Místo: Městská sportovní hala,

Čas: 18:00

Datum: 16. 3. 2017

Vzájemná bilance: http://bit.ly/2n1N1S7

 

 

V 6. kole nás čeká opět daleká cesta na soupeřovu palubovku. Tentokrát do Jindřichova Hradce.

S místním celkem máme letos velice kladnou bilanci. Ve třech dosavadních zápasech jsme odešli hned dvakrát vítězně. A to především na domácí palubovce.

V obou případech jsme navíc soupeři nasázeli přes 100 bodů. A především naši střelci z perimetru byli v obou zápasech při chuti.

V tom prvním jsme padli po velkém boji 72:74. Po třech periodách jsme tehdy ztráceli již 15 bodů, ale ještě jsme se vzchopili a zápas zdramatizovali. Bohužel jsme v koncovce nebyli schopni skoro 2 minuty koš a domácí nakonec vyhráli.

Od té doby již uplynul nějaký čas. Náš celek prošel určitými změnami a začal hrát rozhodně lepší basketbal, než tomu bylo ještě na konci listopadu loňského roku. Ostatně páteční výhra v Prostějově nám jistě vlila pozitivní krev do žil a do JH pojedeme vyhrát.

 

Domácí mají za sebou těsnou porážku ze Slunety, kde padli 78:83. Jejich nejlepším střelcem byl Zuzák s 18 body.

Boj o poslední dvě místa zaručující play off je nesmírně vyrovnaný a každá ztráta se může v konečném zúčtování jevit jako velmi citelná. Zápas začíná ve čtvrtek v 18 hodin a sledovat ho můžete na TVCOM.  

 

Dan Klímek před zápasem s JH: „Ve čtvrtek míříme do JH. V poslední době se náš tým dostal do herní pohohy a věřím, že přivezeme domů dva body. V posledních dvou utkáních jsme JH porazili rozdílem 20 bodů, ale to teď nic neznamená. Domácí totiž hrají na své palubovce mnohem lépe a my musíme být koncentrovaní od samého začátku až do konce.“

 


Livestats: http://bit.ly/2n2Z0zg

 

PŘEDCHOZÍ ZÁPAS

71:86

17:1233:3250:57

23. 5. 2024 17:30

SH Ostrava-Tatran - Ostrava, 2. kolo - Čtvrtfinále