Ve středu nás čeká důležitý zápas s Hradcem.

V 7.kole přivítáme Hradec Králové.

ČÍST DÁLE

12. 10. 2021

Preview: NH Ostrava vs Královští sokoli Hradec Králové

Datum: 13.10.2021,v 17:30

Kolo:7.

Partner: NIKEY

 

Ve středu 13. října se v ostravské hale Tatran představí domácí hráči proti Hradci Králové. A budou chtít si připsat v tomto utkání na své konto třetí výhru v této sezóně.  V cestě jim budou rozjetí svěřenci trenéra Peterky. 

Ti si zatím v probíhajícím ročníku připsali čtyři výhry a dvě porážky. 

To domácí tým to má přesně naopak. Poslední porážku “utrpěl” na půdě Brna, kdy se rozhodovalo až v úplném závěru utkání a rozhodla poslední střela. 

Tu měli na své straně Brňané a proto se radovali nakonec z výhry 87:82.

Středeční zápas začíná v tradičním čase v 17:30 a celý tým doufá ve velkou podporu domácích  fanoušků, kteří mu pomohou k další výhře v sezóně.Z tábora soupeře

Tým z Hradce Králové  prošel před touto sezónou dosti výraznou změnou.Do týmu kouče Peterky přišlo zejména několik hráčů z Balkánu. Ti společně s rozehrávačem Stamenkovičem tvoří silnou osu kádru na kterou v letošní sezóně velmi spoléhají. K tomu si ještě připočítejme české hráče typu Gogy, Šouly nebo letní akvizice ze sousedních Pardubic, Davida Škrance. Dohromady nám to tedy dával celkem zajímavý koktejl, který prozatím drží v tabulce KNBL slušné 6. místo s bilancí 4:2. Naposledy porazili na venkovní palubovce Děčín 82:68, kdy svého nejlepšího střelce měli v Pešakovičovi s 28 body.

 

Saša Jankovič:” Ve středu nás čeká velmi zkušení mančaft Hradce, který má výborný vstup do sezóny. Určitě nás čeká těžký zápas, ale věříme, že nastoupíme s velkou energií a s podporou našich fanoušků to dotáhneme do vítězného konce."

 

TVCOM: https://bit.ly/tvcomnhhradec2

#tojebasketbal

#OVAvsHRA

#KooperativaNBL

PŘEDCHOZÍ ZÁPAS

71:86

17:1233:3250:57

23. 5. 2024 17:30

SH Ostrava-Tatran - Ostrava, 2. kolo - Čtvrtfinále