Ve středu přijede Kolín.

Již ve středu opět doma.

ČÍST DÁLE

2. 3. 2020

Preview: NH Ostrava vs BC Geosan Kolín 

Kolo: 4. skupiny A2

Datum: 4.3.2020, 17:30

 

Již podruhé v krátké době za sebou se před domácím publikem představí hráči NH. Tentokrát jim bude soupeř z Kolína. S tímto soupeřem má celek kouče Bálinta ze základní části pozitivní bilanci 2:0. Nejprve se jim povedlo přivézt výhru z palubovky svého středečního soka v poměru 89:82 a pak následně v prosinci si s ním poradili v domácím prostředí 101:89, kdy především díky výborné střelbě v prvním poločase položili základ svého vítězství. 

V nadstavbové části skupiny A2 však s tímto celkem již prohráli. Na začátku února padli v Kolíně celkem jasně 92:106, kdy jim utekla hlavně druhá perioda. 

Uvidíme, jak dopadne druhé měření sil těchto celků ve skupině A2.  Zápas můžete opět sledovat buď v hale Tatran nebo u TVCOM. Partnerem zápasu bude tentokrát společnost KAR Group. 

 

Z tábora soupeře:

Tým se středních Čech udělal na konci února jednu vážnou změnu. Odvolal trenéra Beneše, kterého nahradil do konce sezóny generální manažer týmu Miroslav Sodoma. 

Dále do týmu přišel v lednu podkošová posila Darion Gill, který se již začíná ukazovat v dobrém světle. V týmu pak skončil na základě nadměrného počtu cizinců polský křídelník Kreft. 

V A2 pak jsou na tom Středočeši zatím velmi bídně. Ze tří zápasů si připsali jen 1 výhru a 2 porážky. Tu poslední si připsali v sobotu, kdy o bod nestačili na Brno. 

V týmu kromě již zmíněných Američanů najdeme v tomto týmu také Adama Číže, Luku Igrutinoviče či Davida Machače. 

 

TVCOM: http://bit.ly/nhkolontvcom

Juraj Páleník před zápasem: "Ve druhém zápase za sebou chceme zopakovat bojovný výkon ze soboty. Čeká nás velice náročný zápas, na který se musíme pečlivě připravit a na hřišti podat 100% výkon."

 

PŘEDCHOZÍ ZÁPAS

71:86

17:1233:3250:57

23. 5. 2024 17:30

SH Ostrava-Tatran - Ostrava, 2. kolo - Čtvrtfinále