Ve středu se utkáme s Hradcem Králové.

ČÍST DÁLE

9. 3. 2021

Preview: NH Ostrava : Královští Sokoli Hradec Králové

Datum: 10.3.2021

Kolo: 4. skupiny A2

 

Ve středu se v ostravské hale Tatran opět odehraje další kolo skupiny A2. Tentokrát se v ní představí domácí tým proti Sokolům z Hradce Králové. S tímto celkem již domácí 2x hráli v základní části a pokaždé ze zápasu odešli poraženi. Nejprve v prvním zápase sezóny, kdy si Hradec odvezl cenné vítězství v poměru 73:66 a pak následně v prosincové odvetě 99:91. V tomto zápase nastoupili Ostravané bez několika svých opor. 

Tým kouče Peterky je velice dobře dirigován svým rozehrávačem Stamenkovičem, který byl již ve zmíněných zápasech klíčovou postavou svého týmu. V průměru sbírá 12 bodů a 8 asistencí na zápas. 

V letošní sezóně se pak celku z Hradce Králové povedlo získat historický bronz v Českém poháru . 

Domácí celek zatím stále nepoznal výhru ve skupině A2. V sobotním zápase na půdě Olomoucka mu opět utekl začátek zápasu, kdy rychle nabral bodovou ztrátu. Následně ho však stálo spoustu sil se vrátit do  zápasu. Koncovku pak lépe zvládli domácí a připisují si tak druhou výhru v řadě. Střelecky se nejlepe dařilo Dominiku Heinzlovi s 24 body.

Středeční zápas můžete sledovat na TVCOM. 

 

Absence: Šiška, Nábělek

 

Adam Choleva: “Po slušném utkání v Prostějově, kde nám bohužel nevyšel začátek a posléze ani konec a  ještě k tomu jsme nejspíš  přišli o Heinzla. Budeme tak muset  zmobilizovat sily, připravit se na Hradec, a pokusit se vyhrát první utkání v A2."

 

 TVCOM: http://bit.ly/tvcomnhhradec1

PŘEDCHOZÍ ZÁPAS

71:86

17:1233:3250:57

23. 5. 2024 17:30

SH Ostrava-Tatran - Ostrava, 2. kolo - Čtvrtfinále