Ve středu zavítáme na Folimanku.

21. kolo odehrajeme v našem hlavním městě.

ČÍST DÁLE

6. 2. 2018

Zítra nás čeká zápas 21 kola na palubovce USK Praha. S tímto týmem jsme se utkali již v listopadu na domácí půdě a celkem s přehledem jsme tento zápas zvládli v poměru 95:74. V tomto zápase jsme zápas zlomili na svoji stranu především ve třetí periodě, kterou jsme jasně ovládli.

V listopadovém utkání byl naším nejlepším střelcem s 24 body Woods. Střelecky se dařilo také Paynovi s 20 body či Stojačičovi se 17. U hostů se tužil nejvíce Sehnal s 20 body.

Od toho zápasu již uběhl nějaký čas a oba týmy jsou si momentálně takřka sousedy v tabulce.  Domácí jsou jen o jednu výhru před námi.  Proto by nebylo špatné z druhého únorového výjezdu na venkovní hřiště dovést cenné dva body. Zvlášť po sobotní porážce na půdě Svitav o 40 bodů. Toto utkání se nám hrubě nepovedlo, soupeře jsme nechali rozběhat a rozehrát k velkému výkonu.

 

To domácí naopak vyhráli svůj sobotní zápas proti JH.  Svého soka drželi celý zápas daleko od sebe a připsali si pohodlnou výhru v poměru 85:61. Střelecky se v tomto zápase nejvíce blýskl s 24 body Křivánek.  Domácí se již několik let opírají o své odchovance, které doplňují Madsen, Bookert či Raines.

Zápas začíná v 18 hodin a zápas můžete sledovat na TVCOM.

 

Michal Medvecký před zápasem s USK: ""Zítra nás čeká soupeř s výbornou obranou, který se opírá o mladé hrace a tři cizince. Jestli chceme uspět , musíme začít koncentrovaně a nedopustit stejný start jako v minulém zápase , kdy nám utekl začátek a souper si v klidu držel celý zápas vedení . Zpátky v plném tréninku je i Péťa Bohačík , který nám chyběl , takže se nám konečně rozšíří rotace a budeme se snažit uspět."

 

http://bit.ly/2BIvDJW - TVCOM

http://bit.ly/2BYWCfW - FB

PŘEDCHOZÍ ZÁPAS

75:95

21:2038:3954:66

6. 4. 2024 18:00

SH Gymnázia Olomouc - Olomouc, 12. kolo - Skupina A2

AKTUÁLNÍ POZICE V TABULCE

1. MÍSTO

Skupina A215 VÝHER / 19 PROHER (44.1 %)