Review: NH Ostrava : Geosan Kolín 85:79 (26:19, 38:41,54:58)

Kolo: 7. kolo skupiny A2

Datum: 24.3.2018

Čas: 17:30

V sobotu se odehrál ve sportovní hale Tatran další zápas skupiny A2 KNBL. Tentokrát domácí tým přivítal celek z Kolína. Ten stejně jako náš tým ještě stále pomýšlí na postup do vyřazovacích bojů. Po sobotním zápase si však postup dosti zkomplikoval. Domácí tým mu hned od začátku zápasu dokazoval, kdo je tady doma a proč se nyní veze na vítězné vlně. V útoku se mu dařilo střelecky a zejména Stojačič se rozehrál k velkému výkonu. Hosté se chytli ve druhé periodě, kdy domácí tým prostřídal sestavu a občas docházelo ke ztrátám. V poločase dokonce vedli o 3 body. Vstup do druhého poločasu však patřil opět domácím, kteří zásluhou Stojačiče šli do vedení. Hosté měli oporu především ve Skinnerovi a Šafarčíkovi.

Skóre se neustále přelévalo z jedné strany a druhou a o vítězi se rozhodovalo až v závěru. V koncovce se radoval nakonec ostravský tým a dál tak živí naději na vyřazovací boje.

Nejlepším střelcem dnešního zápasu byl s 24 body Stojačič.  Nyní čeká tým středeční zápas v Ústí nad Labem. Zápas začíná v 18:00 a opět ho můžete sledovat na TVCOM.

Body domácí: 24 Stojačič, 16 Woods, 15 Stanojevič, 13 Bohačík, Blagojevič 9, Canada 6, Michal Medvecký 2

Body hostů: 21 Skinner, Šafarčík 14, Číž a Machač po 13, Dokoupil a Vocetka po 5, Horák a Pajovič po 4

Doskoky: 34:33

TH: 19:11