Domácí uhájili i podruhé v sezóně svoji palubovku.

17. 3. 2018

Preview: USK Praha : NH Ostrava 87:75 ( 24:13, 49:34, 63:51)

Kolo: 5. Kolo skupiny A2

Datum: 17.3.2018, 17:30

Dnes čekal ostravský celek zápas na Folimance. S domácím celkem se hosté utkali v rámci 5. Kola skupiny A2. V případě výhry by se ostravští dotáhli na domácí v počtu výher.

To se bohužel nestalo. Domácí byli od začátku v jasném vedení, které si po celý zápas udržovali.

V jejich prospěch hrálo taky velké % střelby za 3 body (skoro 70%). Za to náš celek se z perimetru trefil pouze 4x.

Ve druhém poločase začali hosté podstatně lépe bránit než v úvodní 20 minutách a náskok domácích se začal ztenčovat. Na obrat to však nestačilo a z Folimanky, tak i po druhé v této sezóně odjíždíme s prázdnou. Naším nejlepším střelcem byl s 19 body Woods.  Pochvalu za bojovnost pak zaslouží i Adam Choleva, který přinesl do hry oživení a agresivitu.

Další zápas nás čeká ve středu v Brně, kdy se od 20:00 utkáme s místím MMCITÉ +. Tím uzavřeme cyklus 3 zápasů venku. Následně se představíme také doma s Kolínem.