Zítra nás čeká Kolín.

KNBL jede i po svátcích.

ČÍST DÁLE

28. 12. 2020

Preview: NH Ostrava vs BC Geosan Kolín

Kolo: 16

Datum: 29.12.,17:30


 

Po vánočních svátcích se opět naplno roztočí KNBL. Ostravští basketbalisté do zápasového kolotoče naskočí domácím zápasem proti Kolínu. 

Tým z Polabí je v současně probíhajícím ročníku KNBL na 5. místě s bilancí 7:6. Tým, který výborně diriguje Adam Číž zatím předvádí sympatické výkony. 

Na svém kontě má skalp nejen svého úterního soupeře, ale také například Olomoucka, Svitav i Děčína. 

Kádr kouče Sodomy je zdá se dobře vyvážen, kde pod košem hrají zkušení ligoví mazáci Machač- Jelínek, na křídlech pak mladí hráči v podobě Novotného či Skinnera a na rozehrávce již zmíněný Adam Číž s Wallacem. Domácí tým tak nečeká nic lehkého.

Ten do zápasu vstoupí povánoční pauze, kterou využil k regeneraci a také v naději, že se mu klíčoví hráči vrátí po zranění zpět do hry.  Zápas začíná v tradičním čase v 17:30 a sledovat ho můžete na TVCOM. Odkaz je níže.

 

TVCOM: http://bit.ly/tvcomnhkolin


 

Adam Choleva k zápasu:  " Zítra nás čeká Kolín. Doufáme, že jsme vánoční pauzu využili k tomu, aby se nám naše opory vrátí do hry. Pevně věříme, že se Petr Bohačík s Radkem Pumprlou již zítra zapojí. Kolín má zkušené mužstvo, které vede ve velké formě hrající Adam Číž, který prostředí naší haly velmi dobře zná.  Na vítězství  určitě pomýšlíme a navíc chceme odčinit náš špatný výkon z palubovky Kolína. "

 

PŘEDCHOZÍ ZÁPAS

71:86

17:1233:3250:57

23. 5. 2024 17:30

SH Ostrava-Tatran - Ostrava, 2. kolo - Čtvrtfinále