Zítra přijede mistr z Nymburka.

Zítra nás čeká nejtěžší zkouška.

ČÍST DÁLE

19. 10. 2021

Preview: NH Ostrava vs ERA Basketball Nymburk

Kolo:15

Datum: 20.10.2021

 

Ve středu přijede do ostravské haly Tatran mistrovský Nymburk. V rámci předehrávaného 15. kola se domácí tým utká s naprostým hegemonem soutěže. 

Ten kromě nejvyšší tuzemské soutěže hraje také Ligu mistrů, kde se mu v posledním zápase povedlo porazit Soluň 84:83 střelou s klaksonem.

Nyní si blíže můžeme rozebrat zítřejšího soupeře.

 

Z tábora soupeře:

Několikanásobný mistr z Nymburka před touto sezónou opět výrazně posílil svůj tým. Do týmu z Polabí přišlo  pár zajímavých jmen. Za zmínku stojí jistě zmínit 214 cm vysokého pivota Gorjoka Gaka, jenž svým původem a také výkony udivuje celou soutěž. Tento Australan si umí pod koši zjednat respekt. 

Dále v týmu kouče Sekuliče najdeme Hardinga, jenž rozhodl nedávný zápas svého týmu v Lize mistrů na půdě Soluně, kdy si vzal na svá bedra střelu s klaksonem a vytěžil tak výhru pro svůj tým 84:83. 

Z českých hráčů pak nemůžeme zapomenout na matadora ligy Petra Bendu či reprezentanty Hrubana a Kováře. V létě pak z Olomoucka přišel František Váňa.  První vzájemný zápas dnešních soupeřů dopadl výrazně lépe pro Nymburk, který ho bez větších obtíží vyhrál 115:59. NH nastoupila k zápasu bez svých největších opor. Svého nejlepšího střelce měla v 12ti bodovém Radukicovi. 

 

Saša Jankovič před zápasem: "Ve středu nás čeká souboj proti několikanásobnému mistru z Nymburka. Od našeho týmu očekávám, že na hřišti nechá odevzdá  srdce, energii a bojovnost a takovýto zápas si užijí. Chci pozvat naše fanoušky, ať přijdou povzbudit naše hráče proti nejlepšímu týmu ligy."

 

TVCOM: https://bit.ly/tvcomnhnym

#tojebasketbal

#NHvsNYM

 

PŘEDCHOZÍ ZÁPAS

71:86

17:1233:3250:57

23. 5. 2024 17:30

SH Ostrava-Tatran - Ostrava, 2. kolo - Čtvrtfinále