Zítra přivítáme Brno.

Zůstaneme i po duelu s Brnem na vítězné vlně?

ČÍST DÁLE

10. 12. 2021

Preview: NH Ostrava : Basket Brno

Kolo:17.

Datum: 11.12.2021 v 17:30

V 17. kole se opět po čase představí ostravští basketbalisté na domácí palubovce. Tentokrát jim soupeřem bude celek z Brna. 

Ambiciózní tým kouče Růžičky bude chtít jistě odčinit poslední porážky ,ať už z domácí palubovky proti Děčínu či z venkovního zápasu v  Opavě.

To Ostravané budou chtít zajisté pokračovat na vítězné vlně, kdy mají za sebou úspěšný venkovní zápas na palubovce Olomoucka. Svého soka zaskočili precizní obranou hned ze začátku utkání a ihned určovali ráz zápasu. Skvělou partii sehráli zejména pivotmani Heinzl s Radukičem. Hru výborně dirigoval Many Ubilla.

Nyní se blíže podíváme na soupeře z druhého největšího města v republice.

Sobotní soupeř

Tým trenéra Růžičky hraje také letos kromě nejvyšší domácí soutěže i evropské poháry. A to konkrétně v Severoevropské lize. Zde se v minulých týdnech utkali postupně s běloruským celkem Borisfenem a lotyšskou Valmierou. Z obou zápasů vyšli Brňané vítězně a zejména se činil Šimon Puršl, který přijel na tyto dva zápasy rovnou z reprezentačního bloku. 

V týmu pak dále najdeme progresivní mládí v podobě Richarda Bálinta, Nečase či Křivánka. Svými nesčetnými ligovými zkušenostmi pak týmu dodávají patřičný klid rozehrávači Marko s Pulpánem. V tabulce patří Brňanům zatím 4. místo s bilancí 10/6.

Saša Jankovič před zápasem: " V sobotu se po čase ukážeme na domácí půdě. S Brnem jsme již jednou hráli a na jeho palubovce jsme padli až v závěru. Po neděli chceme být na vítězné vlně a věříme, že s podporou našich fanoušků se to povede."

 

Sobotní zápas opět můžete sledovat na TVCOM.

TVCOM: https://bit.ly/tvcomnhbrno1

#tojebasketbal 

#NHvsBRNO

#KooperativaNBL

 

PŘEDCHOZÍ ZÁPAS

71:86

17:1233:3250:57

23. 5. 2024 17:30

SH Ostrava-Tatran - Ostrava, 2. kolo - Čtvrtfinále