Zítra startuje skupina A2.

ČÍST DÁLE

27. 2. 2018

Preview: NH Ostrava vs MMCITÉ Brno

Datum: 28. 2. 2018

Čas: 17:30

Vzájemná bilance: http://bit.ly/2ClTAHb

 

Poslední únorový den v roce 2018 zahájíme skupinu A2. Naším soupeřem bude celek z Brna. Na naší palubovce ho přivítáme v tradičním čase a s cílem začít skupinu A2 vítězně.

Na výhru již čekáme od 20. ledna, kdy jsme získali v domácím prostředí skalp JH.  Od té doby jsme sbírali pouze porážky  a  především venkovních palubovek jsme se vraceli s prázdnou a  s velkým bodovým „přídělem“.  To je však za námi a je třeba se dívat dopředu. Nyní nás čekají soupeři, kteří jsou hratelní a tak doufejme, že začneme vítězně.

Náš středeční soupeř je v tabulce KNBL na stejné pozici a tak ho v případě výhry můžeme přeskočit.

Do celku kouče Jakary přišlo v průběhu sezónu již spoustu hráčů, kteří buď přesvědčili či nikoliv.  Tim, kdo zatím nejvíc přijemně překvapil je jistě Canyon Brady, který si získal přízeň fanoušků nejen svými výkony na hřišti, ale také originálním způsobem střelby TH.  A není vyloučené, že k exekuci TH se dostane i ve středu a o tento nevšední zážitek nepříjdou ani naši fanoušci.

Kromě naší ligy hraje Brno také Alpe Adria Cup. A dostalo se již do semifinále. V posledním zápase tohoto poháru porazili Domžale 78:40. Nejlepšími střelci byli Barry a Lelič (po 13 bodech).

Partnerem středečního zápasu bude Pizzeria da Claudio. Vylosovaní výherci obdrží poukaz na 500,-.  Na tento zápas si můžete koupit lístek také z domova. Stačí kliknout na odkaz, co je níže. Zápas začíná v 17:30 a doražte v hojném počtu!

 

http://bit.ly/2Fw22SN: FB

http://bit.ly/2EVapdN:  TVCOM

 bit.ly/nhbasket_predprodej : Lístky online

#OVAvsBRN

 

PŘEDCHOZÍ ZÁPAS

71:86

17:1233:3250:57

23. 5. 2024 17:30

SH Ostrava-Tatran - Ostrava, 2. kolo - Čtvrtfinále