Zítra zajíždíme k mistrovi.

Ve středu hrajeme s Nymburkem.

ČÍST DÁLE

17. 1. 2023

Preview: Era Basketball Nymburk: NH Ostrava

Kolo:19.

Datum: 18.1. 2023, 18:00

Místo. Hala Bios Poděbrady

 

Zítra se v hale v Poděbradech odehraje již 19. kolo základní části KNBL. Ostravští basketbalisté v tomto kole zajíždějí na palubovku mistra z Nymburka. Svěřenci trenéra Sokolovského letos neprožívají sezónu bez ztráty "kytičky" a již šestkát  se museli před svým sokem sklonit. Což rozhodně v minulých letech nebývalo zvykem. Rovněž kádr doznává v právě probíhajícím ročníku značných změn. V týmu již není Klassen či Ivanauskas, jenž opustil tým minulý týden. Jako náhrada za Klassena přišel z Německa reprezentační rozehrávač Sehnal. V listopadovém vzájemném měření sil se v hale Tatran hrál velice vyrovnaný zápas, ve kterém rozhodl mistr šňůrou 11-0, kdy svému soupeři utekl a závěr již dohrál v poklidu. 

Zítra to však může být úplně jiný zápas. Ostravané přijíždí do Poděbrad v dobrém rozpoložení, kdy dokázali v sobotu na své palubovce porazit ambiciózní Děčín. Výbornou partii odehrál zejména Mathon, jenž opět ukázal, že jeho angažování bylo správné. 

Zápas můžete opět sledovat na odkazu, jenž je níže. 

Saša Jankovič před zápasem: " Ve středu zajížídíme k mistrovi, jenž je letos zranitelný víc, než bývalo zvykem. I přes porážky má ovšem stále velkou kvalitu. My nedáme svoji kůži lacino a uvidíme, jak to dopadne.

TVCOM: http://bit.ly/3IW0uEE

 

 

 

 

PŘEDCHOZÍ ZÁPAS

71:86

17:1233:3250:57

23. 5. 2024 17:30

SH Ostrava-Tatran - Ostrava, 2. kolo - Čtvrtfinále