Preview: BC Geosan Kolín : NH Ostrava

Kolo: 2. Kolo skupiny A2

Datum: 3. 3. 2018

Čas: 17:45

Po středečním vítězném vstupu do skupiny A2 nás čeká další zápas v této skupině.  Tentokrát se v sobotu vydáváme do Kolína.  S místními „ Medvědy“ jsme se na jejich půdě již letos utkali. Na začátku ledna jsme tam prohráli 63:70. Přitom jsme ještě v poločase byli ve vedení o 8 bodů. Pak jsme však začali hrát příliš individuálně a soupeř nás za to potrestal.

Od té doby uplynuly skoro 2 měsíce a oba celky již na tento zápas zapomněli. Sílu domácího týmu si jistě nemusíme představovat. Na rozehrávce je duo Číž – Šafarčík, na křídlech obávaní Vocetka s Bakičem a pod košem Skinner s nestárnoucím Machačem.

Nicméně není se této síly bát nějak příliš. V prvním letošním měření sil jsme je dokázali porazit na domácí půdě celkem s přehledem. Navíc po středečním zápase jsme v dobrém psychickém rozpoložení. Na rozdíl od soupeře, který na domácí palubovce prohrál v prodloužení se Slunetou.

Proto vyrážíme do Kolína s cílem uspět a prodloužit si vítěznou šňůru zápasů.  Zápas začíná v 17:45 a opět ho můžete sledovat na TVCOM.